Курси грецької мови в Києві.

Курси грецької мови Київ.Зверніть увагу на курси грецької мови, які проходять у нашому Навчальному Центрі. Мова Еллади – що може бути прекраснішим? На заняттях з грецької мови Ви, мабуть, не станете експертом-лінгвістом, але цілком точно зможете в повному об’ємі відчути глибину знань мови Греції. Для тих, хто володіє грецькою мовою, відкривається світ античної культури, історії, філософії. Крім того, вони мають можливість живого невимушеного спілкування з носіями мови, котре робить будь-яку подорож цікавою та приємною. Пройшовши загальний курс грецької мови у нас, Ви зможете отримати основні лінгвістичні навички, відпрацювати їх, а потім за бажанням зможете продовжити вивчення грецької, аби використовувати її в роботі.

Загальний курс вміщує базові граматичні та лексичні структури, необхідні для повсякденного життя. Під час навчання Ви зможете поповнити словниковий запас, навчитися правильно вимовляти, вільно читати, писати, спілкуватися, сприймати усну мову. Заняття у нашому Центрі проводять спеціалісти-практики, використовуючи актуальні методики, аудіозаписи, фільми.

Пропоновані заняття відбуваються з використанням комунікативних методик, вони ведуться грецькою мовою без використання мови-посередника. Це підвищує ефективність та прискорює навчання.

Вивчення грецької мови з Навчальним центром.

Програма навчання курсу складається з п’яти рівнів згідно з Європейською Мовною шкалою. Починаючи від вивчення з нуля і до вільного володіння мовою (від А1 до С1). Щоб встановити свій рівень володіння мовою та підібрати відповідну групу, Ви можете пройти безкоштовне тестування. Висока якість викладання обумовлена кваліфікацією педагогів нашого Центру. Документи про їхню освіту та іншу інформацію Ви зможете отримати у наших адміністраторів. Після проходження кожного рівня слухач складає перехідний іспит, у випадку успішного складання він отримує сертифікат, котрий підтверджує відповідність заявленому рівню володіння мовою.

Заняття можуть відбуватися в міні-групах, а також індивідуально. Щоб навчатися комфортно, Ви можете самостійно обираєте дні тижня та час занять. Ми пропонуємо систему знижок, що дозволить знизити вартість навчання. Вам необхідно лише подати заявку, і ми підберемо курс, що буде найбільше відповідати потребам.

Наші педагоги знайдуть індивідуальний підхід до кожного свого клієнта. Навіть, якщо Ви оберете навчання у груповому режимі, то можете бути спокійні – якість надання матеріалу від цього не постраждає! Ми формуємо групи з мінімальної кількості учнів. Це дозволяє своєчасно дати відповідь на всі питання, які виникнуть під час розгляду матеріалу та акцентувати увагу на будь-якому аспекті, що може бути незрозумілим. Педагоги нашої території не перейдуть до розгляду нової теми, якщо хоч один із присутніх не засвоїв минулу.

Не шукайте більше: Навчальний Центр – це дійсно хороший вибір!

Ще статті: Курси грузинської мови.

Наші курси грецької мови дадуть:

Курси грецької мови Київ.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3200 грн. (в місяць)

Індивід.:
3400 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Ксенія - Грецька

Якщо у Вас є бажання вивчити грецьку мову, але не вистачає навичок, аби зробити це самостійно – Ксенія допоможе Вам зробити необхідні кроки в цій справі. Із заняттями Ксенії Ви будете просуватися...

Надія - Грецька

Надія має багаторічний досвід роботи викладачем грецької мови. Вона декілька років жил та викладала на Кіпрі, де отримала безцінний досвід та знання. Викладач має власні методики ведення занять, в...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр