Курси голландської мови у Києві.

Курси голландської мови Київ.Останнім часом збільшується загальний інтерес до курсів вивчення голландської мови. Навіть не дивлячись на те, що дехто сміється над тим, що ця мова більше схожа на хворобу горла. Якою б складною для вивчення вона не була, у Голландії без голландської мови не обійтися ніяким чином. Її відносять до групи германських мов. Загальна кількість людей, що розмовляють цією мовою, досягає 23 мільйонів людей.

Частіше за все поїздки у Голландію мають освітній характер та для їхнього успіху необхідно здати тестування для встановлення рівня знання мови. У нашому Навчальному Центрі педагоги вчать не просто загальному курсу голландської, але і проводять підготовку до здачі тестування.

Кожному, хто вирішив розпочати вивчення голландської, необхідно багато терпіння, проте з нашими досвідченими педагогами у Вас не виникне труднощів. Ви легко засвоїте мову, котру до цього вважали складною для вивчення. Ми докладемо всіх зусиль, аби зробити Ваше навчання комфортним та легким, Ви будете отримувати задоволення від кожного заняття. Ми турбуємося про своїх слухачів, саме тому навчальні класи обладнані за останнім словом техніки, групи складаються всього лишень з трьох людей, а матеріал подається у легкій для сприйняття формі.

Зараз питання вивчення мов актуальне для будь-якого віку, від школярів до пенсіонерів.

Ми завжди раді новим учням! Особливо ми пишаємося тим, що більшість з них приходять за рекомендацією наших випускників, що з успіхом використовують знання на практиці. Набір відбувається постійно, курси голландської мови підходить, як українцям, так і іноземним клієнтам. У нас Ви вивчите голландську за досить незначний термін, навіть за час канікул Ви зможете засвоїти його ази.

Голландська мова у просторі Навчального Центру

Пройти курси голландської мови хоче багато людей і цілі в них різні. Хтось готується до вступу в університет, для когось прийшов час складати іспити, хтось відправляється на практику в іноземне підприємство, а хтось хоче підвищити свої шанси на працевлаштування та стрімке кар’єрне зростання. Наші заняття відбуваються за гнучким графіком, програма курсу може варіюватися в залежності від Ваших потреб.

Аби розпочати вивчати голландську мову, досить просто пройти вступне тестування для встановлення рівня володіння мовою. З нами Ви зможете не тільки вивчати голландську з нуля, але і систематизувати та доповнювати знання, котрими вже володієте.

Скоріше приходьте та записуйтеся на курси голландської мови в Навчально-освітній центр!

Ще статті: Курси грецької мови.

Наші курси голландської мови дадуть:

Курси голландської мови в Києві.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
4300 грн. (в місяць)

Індивід.:
4400 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Валентина - Голландська

Валентина прожила в Нідерландах п’ять років. Це цей час вона відточила знання мови до рівня носіїв. Викладає має багатий досвід навчання слухачів різноманітних вікових категорій. Нідерландська мова...

Ніна - Голландська

Викладач з досвідом, високим рівнем кваліфікації та безсумнівним талантом вивчення мови. Ніна пояснює так просто та зрозуміло, що погано вивчити мову під її керівництвом просто неможливо! На її...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр