Курси фінської мови Київ.

Курси фінської мови Київ.Учбовий Центр пропонує пройти курси фінської мови.

Фінська мова вміщена до фіно – угорської групи мов, котра об’єднує такі мови, як естонська, фінська, угорська, водська, комі, карельська, мордовська, мансійська, вепська, лівська, іжорська, саамська, хантийська та удмуртська.

Протягом тривалого часу офіційною державною мовою Фінляндії була шведська мова. Саме нею складалися всі офіційні документи, проходило викладання у школах та ВНЗах, велося листування, створювалися книги. Один з перших текстів, котрий був складений саме фінською мовою, спеціалісти відносять до початку шістнадцятого століття. Історію створення та розвитку фінської літератури пов’язують з іменем Мікаеля Ігрікола, єпископа з міста Турку. Він вперше записав фінський алфавіт, переклав на цю мову деякі з розділів Біблії.

На сегодняшний день Финляндия считается двуязычной страной, в которой действуют два официальных языка: шведский и финский. Из пяти с небольшим миллионов жителей Финляндии, примерно девяносто три процента считают финский своим родным языком. А в Лапландии, которая является территорией проживания саамов, саамский язык является официальным.

Чи є можливим успішне вивчення фінської мови?

Звичайно, це можливо! Це вдасться особливо легко за умови великого бажання освоїти її. Необхідно лише приділяти час заняттям, витрачати на них багато сил, намагатися розібратися у всіх тонкощах. Чи є можливим вивчення мови без підручників, педагогів та занять за самовчителем чи через інтернет? Відверто кажучи, цього ми не знаємо. Однак, щиро сподіваємося, що курси фінської мови в Учбовому Центрі ознайомлять всіх охочих з базовими поняттями, дадуть уявлення про всі особливості мови, допоможуть краще розбиратися, оволодіти фінською досконало.

І все ж, чи є необхідним вивчення фінської?

Це питання вимагає проведення деякого аналізу. Чи хочете Ви ввійти в число мільйонів людей, котрі розмовляють фінською мовою – це тільки Ваш вибір. З першого заняття Ви почнете вчитися розмовляти фінською, пізнаючи крок за кроком техніку читання, вірну вимову, почнете оволодівати особливостями граматичних структур мови, аудіального  орієнтування.

Учбовий Центр готовий допомагати Вам вивчати фінську мову сім днів на тиждень, починаючи з самого ранку та, закінчуючи пізнім вечором. Всі наші клієнти самостійно формують розклад своїх занять. Навчають наші педагоги в міні – групах та індивідуально.

Наші ціни прийнятні будь - якій кишені. До того ж, на наших просторах діють різні приємні знижки, з котрими можна добряче зекономити. Детальну інформацію можна дізнатися від наших консультантів.

Чекаємо лише Вас!

Ще статті за курсом: Курси японської мови.

Наші курси фінської мови - Дадуть:

Курси фінської мови в Києві. Програма курсу.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн. (в місяць)

Індивід.:
4200 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Можливий графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Контактні дані:

Викладачі даного курсу

Вікторія - Фінська

Вікторія неодноразово проходила стажування у Фінляндії, постійно контактує з носіями мови. Завдяки таким контактам, викладач прекрасно знає саме живу фінську мову, котру застосовують носії....

Любов - Фінська

Любов пройшла дворічну програму з фінської мови за Києво – Могилянської академії. Також вона відвідувала фінські студії К. Тищенко в Київському університеті. Протягом чотирьох років проживала у...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua