Курси датської мови Київ.

Курси датської мови Київ.Данська мова відноситься до германського розгалуження індоєвропейських мов. Вона є офіційною в Данії, на ній говорить близько п’яти мільйонів людей. Данська мова має дуже багато спільного з німецькою та англійською. Так, як данська мова є скандинавською, вона також схожа зі норвезькою та шведською. Це говорить про те, що знання хоча б однієї з вищезгаданих мов суттєво полегшить вивчення данської.

Данська мова користується славою не найгарнішої та милозвучної. Багато людей, котрі вперше почули данську мову, можуть подумати, що мова ця повільна та монотонна. Існує навіть жарт про те, що розмова данців схожа на розмову людей, у котрих гаряча картопля у роті. Хоча самі жителі впевнені у тому, що їхня мова дуже гарна та лаконічна.

Данська мова дуже відкрита, вона завжди готова до нових слів, еквіваленти до котрих підбираються легко. Взагалі, цю мову можна назвати механізмом для створення нескінченної кількості слів. Наприклад, повний данський словник може містити близько двохсот тисяч слів. Граматика данської не здасться складною для того, хто вже знайомий з якою – небудь германською мовою. А от з вимовою можуть виникнути труднощі. Навіть, якщо Ви зможете розуміти написаний текст, але при цьому не будете практикуватися у прослуховуванні та сприйнятті мови, то зможете просто не зрозуміти, про що говорить співрозмовник.

Приказка про те, що мова не має початку та кінця: це не лінійка, а куля – добре характеризує саме данську мову. Вона складна для сприйняття на слух навіть для побратимів – скандинавів, при цьому, лексичні розбіжності між ними незначні.

Курси данської мови в компанії педагогів Учбового Центру

Пройшовши курси данської мови, Ви зможете вивчити мову порівняно швидко. Наші педагоги проводять заняття цікаво, вони ознайомлять Вас не тільки з мовою, але із культурою Данії, допоможуть пірнути в її культуру, побут, пізнати її характер, душу.

Ми турбуємося про те, аби на наших курсах панувала затишна та комфортна атмосфера. Це будуть незвичні заняття, по типу школи чи університетських лекцій: ми виступаємо за дружню бесіду між підопічним та його наставником.

Ціни, що встановлені нашою командою, Вас приємно здивують, а після закінчення курсів кожен отримає сертифікат.

Наші учбові класи оснащені таким чином, аби Вам було комфортно навчатися та ніщо не відволікало від максимального сприйняття нового матеріалу.

Учбовий Центр допоможе своїм клієнтам стати справжніми поліглотами!

Ще статті: Курси івриту.

Наші курси датської мови - Дадуть:

Курси датскої мови в Києві. Програма.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн. (в місяць)

Індивід.:
4200 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Можливий графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Контактні дані:

Викладачі даного курсу

Галина - Датська

Галина на своїх заняттях робить основний акцент на відпрацюванні розмовної мови. Звичайно, багато часу приділяється й граматиці, тільки вона подається не під виглядом сухої теорії, а у формі...

Ксенія - Данська

Ксенія навчає данській мові слухачів всіх вікових категорій. Наголос на її заняттях доводиться на розмовну практику. Ретельне засвоєння граматичних особливостей також є важливим для цього викладача....

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua