Курси чеської мови в Києві.

Курси чеської мови КиївНаш Навчальний Центр пропонує всім охочим пройти курси чеської мови. Наші педагоги використовують унікальну методику, що була розроблена спеціально для скорішого засвоєння матеріалу. У нас створені всі необхідні умови для того, аби учні прогресували з кожним заняттям, отримували задоволення від навчального процесу.

Перш за все це одна зі слов’янських мов. Вживають її не тільки у самій Чехії, але і в таких країнах, як Словаччина, Сербія, Канада, США. 

В Навчальному Центрі існують різні рівні складності вивчення чеської мови: навчання для початківців, а також інші рівні, від А2 до В2.


Курси для початківців розраховані на слухачів, котрі тільки починають вивчати чеську мову. Цей курс відрізняється особливою доступністю для учнів всіх вікових категорій. Всього лишень за три місяці після початку занять Ви будете готові до того, щоб пройти інтерв’ю навіть у чеському посольстві. Унікальна методика для викладення матеріалу, котра використовується, допомагає зародженню цікавості до вивчення мови. Завдяки цьому, заняття можуть приносити задоволення, справжню гордість за результати, котрі будуть досягнуті.

Рівні А2-В2 дозволяють поглибити знання, підготуватися до вступу у чеські університети. Ви зможете зробити крок до отримання безкоштовної чеської освіти, завести нових партнерів по бізнесу, отримати роботу в Чехії. Всім абітурієнтам, котрі прагнуть навчатися в Чехії, необхідно відповідати вимогам рівня В2, тобто мати можливість вести дискусію на головні теми стосовно обраної спеціальності, читати та розуміти спеціалізовану літературу, складати тексти.

Яким чином відбувається навчання у команді Навчального Центру?

Навчання відбувається у міні-групах чи ж індивідуально. Міні-групи дозволять вивчати чеську мову у спокійній дружній атмосфері. На наших заняттях Ви зможете повністю розслабитися, отримаєте можливість швидко подолати мовний бар’єр, якщо він існує. Страх можливих помилок перетвориться на впевнене використання стійких чеських мовних зворотів. Слухачі вчаться розуміти одне одного і, що є важливим, – ділитися інформацією.

Курси чеської мови в Києві – це насправді ефективний метод навчитися говорити чеською і надалі стати хорошим наставником для інших.

Незалежно від того, який рівень володіння, для чого Ви вирішили пройти курси (нехай то буде навчання у Чехії, посвідка на проживання, працевлаштування, сертифікований екзамен), Ви безсумнівно зможете досягнути своєї мети.

Ми завжди гарантуємо результат на всі 100%. Наші педагоги націлені на те, щоб кожне заняття давало їхнім підопічним максимум нової інформації та практики. Педагогічний склад території проводить свої заняття у вигляді дружньої бесіди, а не суворого шкільного заняття.

На нашому сайті Ви зможете ознайомитися з програмою курсу, цінами, акціями на навчання.

Записуйтеся на курси в Навчальний Центр та нехай вивчення чеської мови не лишається тільки у Ваших планах! 

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3500 грн. (в місяць)

Індивід.:
3700 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Марія - Чеська

Марія закінчила Київський славістичний університет, спеціальність – чеська мова та література, а також англійська мова та література. Вона – досвідчений викладач, що має восьмирічний досвід...

Юлія - Українська

Юлія з успіхом закінчила Київський національний університет, отримавши кваліфікацію викладача української мови та літератури. З цим знаючим та, захопленим своєю роботою викладачем, кожен охочий...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр