Курси болгарської мови Київ.

курси болгарської мови Київ.

Питання у вивченні даної іноземної мови стає все більш актуальним. Тепер воно ставить перед завданням і студентів, і школярів, бізнесменів і батьків, а також координаторів та організаторів рідних міжнародних програм. Нашою метою є надання всім охочим, нехай їм буде десять чи сімдесят років, можливість в легкій та захоплюючій формі вивчити нову мову. З нами Ви зможете навчатися з використанням всіх переваг сучасної техніки та ефективних методик.

Запрошуємо всіх охочих на курси вивчення болгарської мови за участі досвідчених педагогів  Учбово – освітнього центру. Ця мова є офіційною у Республіці Болгарія. Нею розмовляє велика кількість людей, що досягає 9 мільйонів.

Базове підґрунтя володіння болгарською мовою – багатий словниковий запас. Чим більше болгарських слів Ви знаєте, тим легше будете розуміти дану мову, при цьому, розпочати вільно говорити нею також.

Ми дуже пишаємося тим, що більшість учнів приходить до нас за рекомендацією знайомих – наших випускників. В Учбовому Центрі набір на курси болгарської мови проходить протягом всього року. Ми викладаємо китайську, болгарську, англійську, турецьку та багато інших мов онлайн. Якщо Ви вирішили відвідати наш сайт, то це означає, що з’явилася необхідність зайнятися самовдосконаленням! Аби розпочати вивчення болгарської мови, слід лишень подзвонити до нашого менеджера та записатися на курс. Наша гнучка система навчання, індивідуальний підхід  та турбота про кожного слухача, дозволить Вам почати заняття та освоювати мову вже сьогодні.

Граматика, без сумніву, також важлива, адже вона формує своєрідний каркас для будь – якої мови, надає їй стійкості, виразності. Тільки без словникового запасу цей каркас не принесе користі. Звичайно, вивчення слів незнайомої мови – складне завдання. Дуже часто ми відносимося до запам’ятовування слів, як до дуже довгого процесу, від котрого можна втомитися. Іноді навіть буває так, що страх, котрий виник перед труднощами, настільки великий, що люди припиняють спроби оволодіння болгарською мовою. Звичайно, з нами все буде інакше, Ви будете вивчати нову мову в дружній атмосфері, з цікавістю та легкістю. Аби розпочати вільно спілкуватися, цілком досить багажу із 2000 слів. Якщо Вам вдасться вивчати по 10 – 15 слів кожного дня, то Ви зможете досягти хорошого рівня навіть менше, ніж за півроку занять.

Чому варто зупинити свій вибір на учбовому центрі?

  • наші педагоги є практикуючими спеціалістами;
  • доступні ціни;
  • можливість займатися в групах чи індивідуально;
  • сучасна методика надання матеріалу;
  • можливість навчання на вихідних;
  • отримання сертифікату.

Не проходьте повз: команді Учбового Центру є чим Вас зацікавити!

Ще статті: Курси венгерської мови.

Наші курси болгарської мови - Дадуть:

курси болгарської мови Київ.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3300 грн. (в місяць)

Індивід.:
3400 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Інга - Болгарська

Інга викладає болгарську мову досить тривалий час. За роки роботи викладачем вона успішно навчила багатьох людей та продовжує це робити. Вивчення болгарської мови для жителів України відбувається...

Антоніна - Болгарська

Антоніна – високоосвічений викладач, лінгвіст, автор мовних методик та методичних посібників. Вона спеціалізується на навчанні слухачів болгарській мові з акцентом на розмовну мову. Оскільки...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр