Курси Microsoft Word. Базовий рівень. Робота з Word. Київ

IT - Курси Word в Києві. Основи. Учбовий Центр IT СтолицяЩо таке Word? Це програма, котра виконує різні функції, яку можна використовувати у різних сферах діяльності. В якій би професійній сфері не стала працювати людина – її можна використовувати всюди та будь – яка  посада рано чи пізно спрямовує до проведення операцій з нею.

Тому запрошуємо вас в Учбово – освітній Центр, в якому педагоги навчають своїх клієнтів за, порівняно, недовгий час. В нашій учбовій програмі лишень самі свіжі та перевірені факти, зі знанням котрих ви зможете стати грамотним користувачем та допомагати розбиратися іншим людям в ній.

Тим більше, коли весь матеріал буде вивчено – ви отримаєте спеціальне свідоцтво. Якщо людина компетентна у Word, то велика ймовірність того, що  під час співбесіди роботодавці винесуть їй позитивний вердикт.


Навчають у Центрі практикуючі спеціалісти, які добре розбираються в даній темі та володіють серйозним педагогічним підходом. У них можна завжди запитати відповідь на питання, котрі цікавлять  чи запропонувати власну тему для подальшого розглядання.

Команда Учбового Центру бажає, аби учні заповнювали прогалини в своїх знаннях, а не займалися, по суті, непотрібною роботою, яка не принесе їм нових знань.

Вся теорія Word дуже тісно переплетена з практикою, без котрої повноцінне вивчення просто неможливе. Педагоги нададуть все необхідне для того, аби учні могли підкріпити отримані дані виконанням певної роботи. Тим більше, в приміщеннях, в котрих проводиться курс, є вся необхідна модернізована техніка. Якщо під час занять знадобляться методичні матеріали, то не поспішайте шукати їх самостійно: наставники забезпечать вас ними!

Учбовий Центр відрізняється від інших центрів своїми цінами. На його території вони помірні та аргументовані. Якщо у підопічного виникне бажання, то він завжди може взяти участь в спеціальних акціях. Ці акції дадуть можливість вигідно економити.

Колектив Учбового Центру не змушує всіх клієнтів відвідувати територію відповідно одного часу. У нас кожен учень разом зі своїм наставником розробляє власний графік. Варто брати до уваги можливість того, що у нас можна навчатися не лишень в будні дні, але і на вихідних. Якщо ж ви не можете займатися в денний час, то сміливо записуйтеся на вечірній. Всі наші педагоги працюють, починаючи зранку та, закінчуючи пізнім вечором. Ми турбуємося про своїх клієнтів та докладаємо зусиль, аби навчання у нас не заважало їхній роботі та піклуванню про близьких.

Кожен клієнт обирає сам для себе, яким чином він хоче вивчати курс: у групі чи тільки в  компанії педагога. Звичайно, якщо обирати другий варіант, то всі 100% учбового часу буде виділено тільки вам, але пам’ятайте, що педагоги Учбового  Центру навіть у  групах акцентують всю свою увагу на кожному підопічному.  Ми формуємо зміст кожної з кількості 3 людей. Таким чином, не виникне зайвий шум та і самі учасники зможуть познайомитися зі своїми однодумцями, поділитися своїми напрацюваннями та дізнатися суть нових.

Насправді, вивчати Word легко та цікаво, тим більше, якщо робити це з нашими педагогами. Вони не змусять вас сумувати та намагатимуться  зробити кожне заняття активним та насиченим!

Записатись
1 Microsoft Word. Рівень 2. Записатись
2 Microsoft Word. Рівень 3. Записатись

Курси Microsoft Word. Базовий рівень. Робота з Word: Програма навчання.

Розділ 1. Характеристика  Microsoft Word. Текстовий документ и операції з ним

 • Ознайомлення з інтерфейсом Microsoft Word.
 • Яким чином формуються нові документи.
 • Яким чином вони відкриваються.
 • За допомогою яких алгоритмів вони будуть збережені.
 • За допомогою яких режимів можна продивлюватися документи.
 • Знайомство з налаштуваннями, відносно формату сторінки.
 • Методика редагування тексту.
 • Методи введення тексту.
 • Практика.

Розділ 2. Документальне оформлення

 • Як виділити деякі фрагменти тексту.
 • Ознайомлення з форматуванням шрифту.
 • Проведення операцій з абзацами.
 • Маркеровані списки це.
 • Нумеровані списки це.
 • Яким чином копіюються формати.
 • Як відбувається очищення форматування.
 • За допомогою яких механізмів регулюється сторінковий фон.
 • Практика.

Розділ 3. Ознайомлення з таблицями

 • Будування таблиць.
 • Редагування.
 • Існуючі стилі.
 • Сутність заливки.
 • Характеристика меж.
 • Практика.

Розділ 4. Графічні об’єкти та оформлення

 • Механізм вставки всіляких зображень з різних ресурсів.
 • WordArt.
 • Методи документного форматування.
 • Практика.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2600 грн.

Індивід.:
2700 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 год.

Індивід.:
6 зан по 1,5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Віталіна - Офісні програми

Віталіна – практикуючий спеціаліст, котрий знаходиться в команді Учбового Центру вже протягом 3 – х років. Найближчим часом вона буде мати другу вищу освіту. Наші клієнти люблять цього викладача за...

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Степан - Пакет Microsoft

Опанувати всі тонкощі роботи в програмах родини Майкрософт допоможе Степан. Він надасть всі необхідні початкові знання, без котрих будь – який користувач комп’ютера просто буде відчувати себе...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр