Курси дизайну інтер’єру в Києві. ArchiCAD.

Курси дизайну інтер’єру приміщень в 3D MAX: ДЕТАЛЬНІЩШЕ ПРО КУРСИ.

Курси дизайну інтер’єра Київ.Якщо Ви закінчите дані курси дизайну, у Вас не виникне проблем у питаннях інтер’єру та оформлення приміщеннь.
Зможете навіть сформувати свій власний проект: додавати шпалери на стіни, розставляти меблі, по-різному повертати кімнату, підбирати найкращі світлові рішення, використовувати вже готові фотографії, брати їх в якості основи майбутніх 3D-текстур.
Після закінчення курсу Ви будете професійно володіти 3D-редактором: навчитеся ефективно використовувати власні навички для проектування та розробки дизайну інтерֹ’єру, легко  створювати різні тривимірні об’єкти (столи, дивани, крісла і т.п.) - ці деталі допоможуть краще оцінити кінцевий результат ще до втілення його в реальності.

Закінчивши курси дизайну інтер’єру, Ви будете володіти майстерністю створення тривимірних об’єктів, зможете втілювати ідеї та мрії в тривимірному світі, після чого перетворювати їх в реальні витвори дизайнерської майстерності, нехай навіть це буде відбуватися в межах монітора.

Дизайнерське проектування архітектурно–будівельних конструкцій: ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРСИ.

Курси дизайну інтер’єра в Києві. ArchiCADЗа допомогою даної програми Ви будете легко створювати креслення, макети та всілякі плани будь-якої складності. Розроблена програма підходить спеціально для проектування архітектурних конструкцій, меблів, елементів ландшафту та всього іншого у форматі 3D.

Курси дизайну приміщень дадуть Вам можливість створювати різноманітні типи споруд та інших об’єктів.
Використовуючи ArchiCad, легко можна зробити будь-яку модель будівлі, підготувати всі документи, необхідні для проведення сертифікації та подальшого будівництва.


Курси ArchiCad ведуть практикуючі спеціалісти. Вони на практиці продемонструють відмінні ознаки та особливості програми від інших схожих систем.

Дизайнерські курси ландшафтного дизайну: ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРСИ.

Курсы дизайнаЛандшафтний дизайн – галузь, яка дуже швидко розвивається, відповідно, програма курсу теж постійно видозмінюється.
Навчальний Центр, також пропонує ознайомитися з курсами ландшафтного моделювання. Вони дадуть Вам знання про те, як використовувати спеціальні інструменти, за допомогою яких, легко можна перенести двомірний генплан в 3D-простір ArchiCad, оживити його просто на екрані комп’ютера.

Ви зможете додавати низини та гори, озера і дороги, саджати дерева та кущі.
Неможливо одними лише словами передати замовнику сенс того,  що Ви збираєтеся зробити на його дачній та садовій ділянці.

Також до всіх документів має прикріплюватися двовимірний план вигляду зверху. Бажано мати і тривимірне зображення ділянки.

Всьому цьому Ви зможете навчитися, пройшовши дані курси. Після цього, втілити в життя  найбільш замислуватий проект, найбільш вимогливого замовника Вам буде неважко!

 

Ще статті по курсу: Курси дизайну для підлітків.

 

Записатись
1 ArchiCad. Рівень 2. Архітектурне проектування. Записатись
2 ArchiCad. Рівень 3. Розширені можливості архітектурного проектування. Записатись
3 Архітектурний дизайн в ArchiCAD. Записатись

 

На наших курсах.

Курси дизайну

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Віталій - Комп'ютерна графіка

Віталій – дипломований спеціаліст, має досвід викладання. Він є чинним дизайнером, що спеціалізується на розробці креативних макетів сайтів, верстці. Досвід роботи в галузі комп’ютерної графіки...

Михайло - Інженер

Курси професійного застосування AutoCAD проводить практикуючий інженер – будівельник, спеціаліст з комп’ютерних систем та інструктор Autodesk – Михайло. Його курс призначений для тих, хто вже має...

Антон - Ком. моделювання

Курси комп’ютерного моделювання в Учбовому Центрі проводить Антон, котрий є кваліфікованим спеціалістом – практиком, відмінним викладачем. На цих заняттях матеріал подається просто та доступно, а...

Анастасія - Інженер

Сьогодні, на важливому етапі розвитку спільноти, суттєво зросла соціальна потреба в особистостях, що мислять нестандартно, мають творчий підхід. Викладач курсів інженерної графіки відмінно...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр