Курси асистента (помічника) керівника в Києві.

Курси асистента (помічника) керівника Київ.


Ефективний керівник
повинен мати час для управління бізнесом та прийняття різних рішень. Саме тому важливо, аби поряд з ним знаходився помічник, котрому можна з упевненістю довірити ведення проектів. Асистент керівника зуміє адаптуватися до будь-якого характеру шефа. Крім особистих якостей, помічник має підтримувати високий рівень авторитету керівника, бути дипломатичним та грамотним, розв’язувати рутинні проблеми, організовувати роботу, обробляти великий потік інформації, підтримувати корпоративну етику, а найголовніше – бути стресостійким.


На перший погляд, будні секретаря керівника не відрізняються великою різносторонністю: запис на прийом, приймання телефонограм, реєстрація документів, організація транспорту для поїздок керівника, складання графіку участі в заходах керівного складу та багато рутинних операцій. Але повірте, це тільки на перший погляд здається одноманітним. Ви зміните своє думку, коли дізнаєтесь про сутність їх роботи на заняттях у Навчальному Центрі.

Курси асистента (помічника) керівника в нашому центрі дадуть можливість дізнатися багато нового про цю професію, що дозволить Вам у майбутньому урізноманітнити стандартне розуміння цієї посади. Для успішної роботи в такій сфері необхідно крім своєї посадової інструкції, знати діловодство, бути відповідальною та пунктуальною людиною, говорити грамотною мовою.

По суті, помічник керівника – це менеджер, котрий відрізняється організаторськими здібностями та являється довіреною особою директора.
Курси допоможуть Вам розібратися, як діяти в неординарних ситуаціях, як правильно відмовити відвідувачеві, як реагувати, якщо висуваються претензії, які фрази не варто застосовувати при спілкуванні на роботі


Курси асистента (помічника) в Києві.Асистент керівника сьогодні – це людина, котра займається організацією робочого часу свого боса, організовує зустрічі, забезпечує процес переговорів та нарад, займається веденням протоколів, виконує розпорядження керівника. Він відповідає за ситуації незалежно від їх тяжкості. Саме таких помічників і випускає наш Навчальний Центр.


Помічник керівника
 – не просто посада, це особливий статус, еліта адміністративного персоналу. Сьогодні на ринку праці спостерігається дефіцит подібних спеціалістів, і щоб заповнити його, ми пропонуємо пройти спеціальні курси в Навчально-освітньому центрі. Наша методика унікальна, вона забезпечить успішну подальшу діяльність, полегшить працевлаштування. 

Всі досвідчені педагоги, котрі у нас працюють, націлені на те, аби зробити зі своїх учнів конкурентоспроможних працівників. Випускники центру в обов’язковому порядку отримують сертифікат, який може значно покращити їхні шанси на співбесідах. Ми працюємо сім днів на тиждень та готові навчати своїх клієнтів в зручний для них час. Кожен наш підопічний сам будує свій графік відвідування, при необхідності користуючись допомогою свого наставника або ж адміністраторів. Курси проводяться як для груп з трьох охочих, так і індивідуально. 

Отримуйте знання за допомогою курсів у Навчальному Центрі: наші педагоги навчать Вас виконувати обов’язки асистента керівника на вищому рівні! Шеф буде Вами задоволений! 

Записатись
1 Курси асистента керівника. Рівень 2. Записатись
2 Курси асистента керівника. Рівень 3. Записатись

На курсах.

Курси асистента керівника Київ. Програма навчання

Курси асистента (помічника) керівника: програма курсу.

 • Корпоративна культура, ділова етика;
 • Комунікація у спілкуванні керівника та особистого помічника;
 • Ази ділової англійської;
 • Ефективні комунікації;
 • Інформаційна логістика;
 • Комп’ютерна техніка та засоби зв’язку, бази даних;
 • Редакторські програми, презентації, пошуковики;
 • Діловодство та електронний документообіг;
 • Архівація, кореспонденція;
 • "Телефонний імідж" компанії;
 • Захист керівника від небажаних відвідувачів та дзвінків;
 • Прийняття рішень стосовно переадресації;
 • Оснащення робочого місця засобами організаційної техніки та іншими приладдями;
 • Організація та координування зустрічей керівника, раціональний порядок та процедура роботи;
 • Організація засідань, нарад;
 • Презентації та представницька діяльність;
 • Підвищення оперативності розглядання прохань, пропозицій працівників;
 • Особисті доручення (подарунки для ділових партнерів, вибір гувернантки для дітей директора);
 • Ауто-, тайм-, стрес-менеджмент;
 • Супервайзинг, контроль та координування.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3100 грн.

Індивід.:
3200 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 год.

Індивід.:
6 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Світлана - Бізнес курси

Має багаторічний успішний досвід за кордоном. У процесі проведення занять формує у слухачів єдиний підхід до управління компанією за допомогою ефективних наочних прикладів. Її програма спрямована на...

Валентина - Бізнес курси

Валентина вважає, що управляти бізнесом – чи то маленькою фірмою, чи то великою компанією, необхідно вміло та результативно. Для цього необхідно навчатися, слідкувати за тим, аби пізнання в цій...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр