Курси компьютерної графіки. Київ. (Комплекс).

Курси компьютерної графіки КиївНа сьогоднішній день, окрім функціональних можливостей об’єктів, не менш важливо стало та їх графічне оформлення. Тому, аби успішно продати що – небудь, необхідно обійти конкурентів не тільки в питаннях якості, але і добре попіклуватися про внутрішнє оформлення цієї речі чи послуги. Звичайно, разом з підвищенням попиту на якісне, грамотне та красиве оформлення, виростає і попит на навчальні курси графіки.

Курси комп’ютерної графіки дозволяють освоїти майстерність створення, можна сказати, «яскравих фантиків», під котрими ховається бажана «смачна цукерка».
В нашому Учбовому Центрі ми пропонуємо Вам пройти комплексний пакет комп’ютерної графіки, котрий включає в себе дві програми векторної та растрової графіки (Photoshop и Illustrator).
Вони допоможуть Вам освоїти роботу з новими моментами, без яких не обходиться ні один дизайнер в світі. Ці програми необхідні для створення та обробки зображень в векторній та растровій графіці.

 

Детально ознайомитися з програмою курсу на дві програми, ви зможете ось за цими посиланнями:

Програма курсу Photoshop

Програма курсу Illustrator


Наші випускники легко працюють з абсолютно будь – якими малюнками, вони легко можуть зробити шедевр зі звичайного малопривабливого зображення, оформляють презентації чи блоки реклами, інтерфейси сайтів чи просто створюють неповторні роботи, в котрих розкривають свій талант та творчий потенціал.

На наших курсах.

Курси компьютерної графіки Київ. Комплекс. Программа

Пройшовши курси графіки, Ви здивуєтесь тому, наскільки легко та приємно користуватися такими програмними забезпеченнями і як насправді просто втілити творчі ідеї чи розробки в життя.

В розділі векторної графіки все ще не позначився безперечний лідер серед двох програм з однаковим рівнем популярності, а саме: Illustrator та CorelDraw. Ми ж використовуємо Illustrator. Вивчаючи роботу з цими програмами, Ви освоїте всі тонкощі поліграфічного дизайну, зможете дізнатися, в чому переваги векторної графіки перед растровою, особливо у випадках, коли розглядається співвідношення розміру зображення і його якості.

Програма навчання, без сумніву, допоможе освоїти всі нюанси роботи з кривими, створення макетів поліграфічної реклами та презентаційного дизайну та багатьох інших видів робіт.

Також для вас пропонуємо програму курсу Adobe Indesign  - яка призначена для верстки поліграфічної продукції.

 

 

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3850 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Сергій - Дизайнер

Сергій Данильченко – практикуючий викладач. Завдяки йому, підопічні Учбового Центру зможуть бути впевненими в своїй подальшій роботі з рядом дизайнерських та поліграфічних програм. Цей спеціаліст...

Анна - Дизайнер

Наш викладач Анна, в першу чергу, буде знайомити Вас із загальними поняттями комп’ютерного дизайну. Вона поділиться зі слухачами своїми професійними напрацюваннями. Таке навчання буде ефективним,...

Богдан - Дизайнер

На заняттях, котрі в нашому Центрі проводить Богдан, практикується індивідуальна взаємодія викладача та кожного зі слухачів. Ви отримаєте теоретичні та практичні знання, зможете якісно виконувати...

Дмитро - Веб дизайнер

Сьогодні практично будь – яке підприємство, неважливо, державне чи приватне, має веб – сайт на просторах мережі інтернет. Зазвичай, розробка та оформлення сайтів доручається спеціалізованим IT-...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр