Курси управління бізнесом Київ.

Курси управління бізнесом Київ.
Курси Управління бізнесом
призначені для тих, хто хоче створити власну справу та з успіхом нею керувати. В Учбовому Центрі Ви дізнаєтеся, як правильно реєструвати підприємство, відкрити в банку розрахунковий рахунок, оформити ліцензію, патент; ознайомитеся із законодавчими аспектами в сфері підприємництва; навчитеся грамотно формувати бізнес – план.

Курси управління дадуть повноцінні знання по менеджменту, психології управління, допоможуть розвинути лідерські здібності, навички управління колективом. Всі випускники Центру зможуть з легкістю приймати управлінські рішення, зможуть підвищити ефективність праці, вести поточний управлінський аналіз, формувати реєстр товарів та послуг. Проходячи навчання по даному курсу в Учбово – освітньому  центрі, наші клієнти вивчають маркетинг, проводять аналіз дій конкурентів, сегментують ринок, формують маркетинговий план стосовно збуту товарів.


В програму наших занять входить вивчення основ податкового та бухгалтерського обліку, фінансового менеджменту, економічного аналізу. Вони отримають потрібні знання для того, аби мати можливість зробити свій бізнес, дійсно, конкурентоспроможним.

Управління бізнесом

Також на заняттях у Вас буде нагода вивчити рекламний менеджмент, мистецтво PR, брендинг. Наша команда спеціалістів розкаже своїм слухачам, як організувати рекламну кампанію для підвищення популярності свого підприємства, провести аналіз ефективності реклами. Дасть хороші поради, стосовно ефективної організації презентації підприємства, управління торговими марками, проведення прес – конференцій..

В курс також входить вивчення основ кадрового менеджменту, основні положення КЗпП України.  У нас Ви навчитеся грамотно підбирати персонал, складати посадові інструкції та трудові договори, підбору та мотивації персоналу, аналізу роботи персоналу та правильному призначенню та розрахунку зарплати для кожного з працівників.

Навчання у нас можна проводити на індивідуальній основі та на груповій. Всі групи формуються з трьох людей. На думку наших спеціалістів, якщо навчати групи з більшою кількістю людей, то з цього вийде більше балаган, ніж доцільні заняття. Наші педагоги націлені на те, аби ви почули їх та самі хочуть почути вас. Всі учні Учбового Центру заповнюють свої прогалини в знаннях повною мірою.

Благодаря нашему графику, обучаться могут и те люди у которых есть свои временные ограничения. Для них мы продумали обучение в вечерам, а также по выходным. В целом, каждый ученик продумывает режим посещения обучения самостоятельно. Педагоги готовы обучать в любой день недели, как утром, так и во второй половине суток.

Більш детальну інформацію, стосовно складу програми курсів і цінах на навчання можна дізнатися, відвідавши відповідні розділи сайту.

 

Записатись
1 Курси управління бізнесом. Рівень 2. Записатись
2 Курси управління бізнесом. Рівень 3. Записатись

 

На наших курсах.

Курси Управління бізнесом. Програма навчання

Курси управління бізнесом: Програма курсу.

1) Основи управління;
2) Підприємництво – основи розвитку, психологічні аспекти управління та використання ділового етикету;
3) Оподаткування та фінансова діяльність;
4) Знання в області бухгалтерського обліку для керівників;
5) Звітність та оподаткування;
6) Менеджмент фінансів;
5) Маркетингові дослідження в області реклами;
6) Управління рекламою;
7) Ефективність контекстної реклами;
8) Використання можливостей реклами в соціальних мережах;
9) Оцінка ефективності та аналітичні дослідження;
10) Сео – просунення та оновлення сайтів;
11) Організація документообігу, діловодство на підприємстві;
12) Організація та ефективність ведення;
13) Кадрова політика – система управління персоналом.

 

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2800 грн.

Індивід.:
2900 грн

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 год.

Індивід.:
6 зан по 1.5 год.

Можливий графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Контактні дані:

Викладачі даного курсу

Світлана - Бізнес курси

Має багаторічний успішний досвід за кордоном. У процесі проведення занять формує у слухачів єдиний підхід до управління компанією за допомогою ефективних наочних прикладів. Її програма спрямована на...

Валентина - Бізнес курси

Валентина вважає, що управляти бізнесом – чи то маленькою фірмою, чи то великою компанією, необхідно вміло та результативно. Для цього необхідно навчатися, слідкувати за тим, аби пізнання в цій...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua