Курси аудиту. Рівень 3. Київ.

Курси аудиту. Рівень 3. Київ.
Професійні курси аудиту до Ваших послуг! Навчальний Центр очікує всіх досвідчених працівників цієї галузі, що прагнуть удосконалювати свої знання та крокувати в ногу з часом. На наших заняттях слухачі будуть розбиратися у питаннях регулювання компаній; освоювати порядок схематизації програм та планів перевірок; вивчати аудиторські ризики та характерні ознаки оцінювання товарів.

Педагоги Навчального Центру покажуть, як правильно сформувати взаємовідносини між обома сторонами після завершення аудиту і під час його процесу. Клієнти будуть у майбутньому вміти ефективно укладати договори стосовно аудиту та давати оцінку його вартості.


Відповідну частину уваги програма навчання віддає аудиторським перевіркам, плануванню, статутній документації, бюджету; використанню процедур, котрі відносяться до експрес-аналізу. Якщо Ви не проходили базове чи поглиблене навчання, рекомендуємо його пройти, інакше професійні курси будуть не до кінця зрозумілими. для Вас! Навчальний Центр вже готовий взяти Вас під свою опіку!

Наш колектив пишається адекватною політикою цін, котрі відвідувачі зможуть дозволити собі, не лишаючи при цьому свій бюджет в збитковому стані. У нас на території працюють консультанти, які завжди готові допомогти відвідувачам зорієнтуватися у питаннях, що стосуються навчання. До того ж, вони надають детальну інформацію відносно акції, за участі в котрі дозволяють зекономити.

Якщо Ви дуже зайняті в будні дні і вільні тільки на вихідних, обирайте групи вихідного дня в наші команді! Якість навчання від цього не змінюється. До того ж, Навчальний Центр спробував зробити крок у сторону від банального навчання в будні, як у школі чи ж в університеті. Людям старшого віку також треба отримувати нові знання!

Складайте самостійно розклад згідно з яким будуть проходити заняття! Обирайте будь-який день та час, починаючи з самого ранку і закінчуючи пізно ввечері. Звичайно ж, попередньо погоджуйте його з педагогом, але основного стандартного графіка команда Центру не складає.

Педагоги, з котрими ми співпрацюємо, – досвідчені практики. Цей фактор дає можливість учням дізнатися все про тонкощі та нюанси проведення аудиту з перших вуст. Вони намагатимуться створити атмосферу затишку та комфорту. Навчання складено таким чином, що під час курсів Ви приймаєте безпосередню активну участь в бесіді зі своїм наставником.

Займайтеся індивідуально чи у групах. Кожна з груп складається з трьох присутніх. У такий спосіб педагоги зможуть приділити кожному відповідну увагу, відповісти на питання, пояснити тему детальніше та розставити певні акценти.

Випускники покидають Навчальний Центр із сертифікатами в руках. Ви знаєте багато професійних працівників, що займаються аудитом? Отож! Їх дуже мало, бо більшість зупиняється на базі та не навчається далі. Станьте одним з-поміж кваліфікованих та популярних працівників цієї сфери!

Записатись
1 Курси аудиту. Базовий рівень. Записатись
2 Курси аудиту. Рівень 2. Записатись

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
6500 грн.

Індивід.:
7550 грн.

Тривалість навчання:

Група:
8 зан по 3 год.

Індивід.:
8 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Валерія - Адміністрування бізнесу

Тренер з обробки навичок стратегічного мислення, консультант з бізнесу Навчає навичкам в галузі професійних компетенцій: - складення та втілення в життя інноваційних проектів; - креативність та...

Людмила - Бізнес рішення

Вважає своєю першочерговою метою навчити менеджерів практичній та дієвій методиці для вирішення задач, котрі вимагають нестандартного мислення. Завдання курсу: - освоєння ефективних різноманітних...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр