Курси Unix. Рівень 2. Київ.

Курси Unix. Рівень 2. Київ. Поглиблене навчання Unix в Києві.Учбовий Центр пропонує Вам пройти комплекс поглибленої програми Unix! Тепер, коли вона стала достойним конкурентом Windows та більшість переходить на оперування за її участі – така освіта стане досить корисною.

Прочитання літератури чи перегляд відео – це, звичайно, добре, от тільки не ставте таке навчання на першому місці. Краще всього вивчати такий матеріал прямо спілкуючись з досвідченим користувачем платформи Unix. Викладачі нашого Учбового Центру саме такі. Тільки уявіть які горизонти відкриються перед Вами! Випускники перестануть так залежати від роботодавців – вони самі будуть мати можливість вибору. Зі знаннями достойного рівня можна не переживати за своє працевлаштування.

Учні отримають іменні сертифікати. Їх слід надавати під час співбесід і тоді можна сміливо покладатися на позитивний результат. Ви – конкурентоспроможні, а це головне.

Центр надає можливість клієнтам приходити на навчання в залежності від свого бажання та можливостей. Вони самостійно обирають дату та час, обговорюють їх зі своїми наставниками та затверджують. Ми готові займатися зі слухачами кожного дня, включаючи вихідні.

Заздалегідь не турбуйтеся за ціни на такі курси! Перш за все, важливо знати, що вони адекватні. Команда намагається, аби навчання у нас не було витратним для Вас. До того, консультанти відразу ж нададуть відвідувачам всі необхідні дані про знижки, з котрими у Вас вийде добряче зекономити.

Заняття проходять в затишних аудиторіях. Майстри ведуть живе спілкування з учнями. Всі програмні матеріали знаходяться у наставників. Не бійтеся проявляти себе та ставити питання! Краще перепитати відразу, ніж потім розплутувати стрічку всіляких термінів.

Курси проходять в групах чи тет – а – тет з педагогом. Приходьте, починайте товаришувати, діліться своїми знаннями та поглинайте нові!

Слухачів курсу очікує не тільки суцільна теорія. Вона, звичайно, важлива, але 30% всього часу програми буде досить. Приготуйтеся до практики та контрольних робіт. Ми зануримо Вас в реальне життя спеціаліста Unix.

Не забувайте про нашу територію! Наша команда проводить якісне навчання!

Записатись
1 Адміністрування - Unix. Базовий рівень. Записатись
2 Адміністрування - Unix. Рівень 3. Записатись

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
4100 грн.

Індивід.:
4200 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан x 3 год.

Індивід.:
10 зан х 1,5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Сергій - сис. адмін

Сергій – викладач з досвідом викладач з великим досвідом викладання. Він є одним із засновників нашої лабораторії, що призначена для підготовки спеціалістів в галузі системного адміністрування. З...

Андрій - Сис. адмін

Андрій – викладач Учбового Центру з системного адміністрування, готує спеціалістів з операційної системи Microsoft Windows. Його випускники здатні вирішувати задачі управління мережею та системою в...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр