Курси Java SE. Рівень 2. Київ.

Курси Java SE. Рівень 2. Київ. Курси Java поглиблені від Учбового Центру в Києві.Вітаємо в нашому Учбовому Центрі! Ми та команда, котра створила для своїх клієнтів професійну програму курсу Java. Навчаючись у нас, учні будуть мати в своєму архіві знань найнеобхідніші знання та навички для того, аби достойно справлятися із завданнями цієї платформи. Тематика навчання була сформована з врахуванням найпоширеніших вимог сучасних роботодавців. Коли учень закінчить навчання у нас і отримає свій сертифікат, він може сміливо вважати себе користувачами високого рівня та переходити до ретельного вибору місця роботи. Чому саме до ретельного? Тому, що він стане грамотним та конкурентоспроможним. А таким працівникам вже точно не варто погоджуватися на першу ж пропозицію! Тепер у Вас з’явиться право вибору!

В нашому Учбово – освітньому центрі Ви можете займатися як індивідуально, так і в компанії однодумців. Всього наша команда формує свої групи з трьох учнів. Педагоги, котрим довірено навчання клієнтів, підходять до своєї задачі зі всією серйозністю. Вони намагатимуться викластися так, аби всі учні виходили після занять з хорошим обсягом інформації та підґрунтям для роздумів.


Всі майстри IT володіють міцною базою. Вони докладуть всі свої зусилля для того, аби кожному з присутніх було комфортно та, аби вони могли розслабитися. Педагоги бесідують зі своїми слухачами. Перегляди відео чи читання лекцій це було б занадто простими та банальними варіантами. Учбовий Центр намагається зробити крок в бік, стосовно освіти громадян. 

Наші ціни стримані. Ми розуміємо, що не всі можуть собі дозволити курси, котрі коштують шалених грошей. Спеціально з врахуванням цього, наш колектив розробив власну систему спеціальних пропозицій.

Програмним наповненням передбачена не тільки теорія, але й практичні завдання, котрі тісно переплітаються з виконанням контрольних та домашніх робіт. Останні ж, перевіряються наставником на початку наступної зустрічі.

Приходьте займатися на нашу територію в будь – який зручний для Вас день тижня. Ми не примушуємо відвідувачів до якогось одного графіка. Не забувайте про групи вихідного дня.

В кінці курсу всіх присутніх буде очікувати атестаційна робота для контрольної перевірки знань. Після неї в обов’язковому порядку проходить процедура видачі свідоцтва про закінчення.

Ставати професіоналами Java необхідно, до того ж, це зовсім не складно! Наш Учбовий Центр та його команда раді допомогти! 

Записатись
1 Java SE. Базовий рівень. Основи програмування. Записатись
2 Java програмування. Рівень 3. Розробка клієнт-серверних додатків.
Записатись
3 Java технологія Enterprise Java Beans. Записатись

Курси Java. Рівень 2. Просунуте програмування Java: Програма навчання.

Перерахування.

 • Слово enum, перераховані типи. Створення користувальницьких типів enum з використанням конструкторів та методів. 
  Дії з винятковими ситуаціями.
 • Шаблони обробки помилок. Генерування та класифікація виняткових ситуацій. Вивчення конструкції try-catch-finally. Використання  ключових слів throw, throws.
 • Користувальницькі виключення.

Бази даних.

 • Принципи роботи, призначення, проектування, управління базами даних. Популярні СУБД. Реляційні БД. Теорія баз даних, основні поняття. Типи даних для БД та їхня цілісність. Нормальні форми.
 • Мова структурованих запитів SQL, її призначення та використання. Створення баз даних (CREATE). Дії з даними (оператори INSERT, UPDATE, SELECT). Вибірка з умовою, з декількох таблиць (WHERE). Реалізація сортування та групування даних (ORDER BY, GROUP BY).
 • Програмний пакет java.sql. З’єднання з базою даних. Класи ResultSet, Connection, Statement.

Дії з файлами.

 • Пакет java.io. файли та каталоги. Класи File, FileWriter, FileReader, BufferedWriter, BufferedReader. Читання та запис даних у файли.
 • Виключення у роботі з файлами.
 • Інтерфейс FilenameFilter, FileFilter.

Принципи узагальненого програмування (Generics).

 • Призначення та принципи узагальненого програмування. Узагальнені класи, екземпляри, методи, узагальнення. Наслідування узагальнених типів.

Колекції.

 • Інтерфейси, класи колекцій (Collection, Iterator, Iterable).
 • Классы ArrayList, Vector, Stack, LinkedList, TreeSet, HashSet.
 • Інтерфейси Set, List, SortedSet, Queue, Comparable, Comparator, Map.
 • Присутність алгоритмів у колекціях.

Потоки.

 • Особливості багатопоточних додатків. Клас Thread та інтерфейс Runnable, особливості їхньої реалізації. Методи join. Пріоритети, синхронізація та переривання роботи потоків. Синхронізовані методи. Монітор. Слово synchronized, його форми.

Вивчення XML.

 • Будова XML – документа та його синтаксичний аналіз. XPath. Достовірність XML-документів. Простір імен. Синтаксичні аналізатори. Створення XML-документів.

Дії в мережі.

 • Сокети. Підключення до сервера. Відправлення та отримання даних з Інтернету. Використання електронної пошти.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
4100 грн.

Індивід.:
4200 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан х 3 год.

Індивід.:
10 зан х 1,5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Евгеній - Програміст

Євгеній має досвід ведення проектів, в котрих застосовувалися різноманітні сучасні методології. Він володіє RUP, SCRUM, Java, технології та мови J2EE, C#, .NET, C++, HTML. Аби ефективно вирішувати...

Віталій - Програміст

У своїй роботі Віталій незмінно дотримується ключових принципів: це акцент на практику. Він застосовує всі основні форми подачі та подальшого закріплення матеріалу: лекції (мінімум), відповіді на...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр