Курси Google Analytics розширений Київ.

Курси Google Analytics розширений Київ. Поглиблене навчання гугл аналітикиВолодієте хорошою базою у галузі Google Analytics та бажаєте отримати більш поглиблені знання? Учбовий Центр відкриває набір на курс такого профілю. Поспішайте бути в числі учнів нашої команди спеціалістів!

У наш час недостатньо мати свій яскравий сайт у Всесвітній мережі! Якщо він не приваблює відвідувачів, то користі від нього не буде нього не буде ніякого. Для того, аби грамотно просувати його, слід знати спеціальні системи аналітики. В нашому поглибленому курсі майстри дадуть своїм підопічним інформацію, котра стосується складного функціоналу цієї системи та його особистого застосування.

Розширені методики використання Google Analytics дозволяють не тільки отримати якісну веб-аналітику показників сайту, але і прогнозувати поведінку користувачів. На поглиблених курсах з просування сайтів від Навчально-освітнього центру ви будете працювати з картою відвідувань і звітами по трафіку, оцінювати аудиторію по групах користувачів, оптимізувати окремі сторінки сайту і підвищувати конверсії.

Також окрім всього цього, клієнти дізнаються про:

 • Розширену e - commerce;
 • Експерименти;
 • Багатоканальній послідовності;
 • Google Tag Manager.

Аналіз звітів багатоканальної послідовності дозволяє оцінювати шляхи до конверсії для користувачів сайту. При цьому Google Analytics визначає канали трафіку автоматично, або використовуючи дані про рекламні кампанії та переходи по оголошенню. На поглибленому курсі Ви навчитеся налаштовувати канали для аналізу самостійно.

Таке навчання передбачено для людей, котрі використовують Google Analytics для аналізу свого сайту та тих, хто проходив вивчення базового матеріалу даної системи.

В нашому Навчальному Центрі викладають досвідчені практики. Вони працюють тільки на результат своєї публіки. Якщо у Вас виникли питання, то їх варто сміливо озвучити педагогу.

Наші спеціалісти готові проводити свої заняття у будь-який день тижня, в залежності від побажань самого учня. Ми впевнені, що тим, хто занадто зайнятий в будні дні, можливість навчання на нашій території в суботу-неділю буде приємною новиною.

Цінова політика Центру досить демократична, у порівнянні з іншими пропозиціями подібного різновиду курсів. До того ж, у консультантів завжди можна дізнатися додаткову інформацію про діючі акції території, при цьому суттєво зекономити та вкласти гроші у вивчення, наприклад, професійного курсу Google Analytics у нас.

Стосовно тривалості курсу, то ми не будемо віднімати багато Вашого часу. Наші спеціалісти сформували програмне наповнення в такому форматі, що в ньому зовсім немає місця для застарілих даних та інформації, котра у майбутньому ніяким чином не знадобиться учневі. Ми не станемо забивати голову учня тим, що ніяк не відобразиться на результаті його подальшої роботи.

Після закінчення курсу, коли випускники успішно пройдуть атестаційну роботу, наша команда видає їм спеціальні іменні свідоцтва.

З Навчально-освітнім центром можна досягти гідного рівня знань та стати хорошим спеціалістом. Ми надаємо достойні знання для Вашого зростання! 

Записатись
1 Google Analytics. Базовий рівень. Записатись
2 Google Analytics. Рівень 3. Записатись

Курси Google Analytics – розширений рівень: Учбова програма курсу.

Розділ 1. Введення в Google Analytics – розширені можливості.

 • Що таке User-ID.
 • Як відбувається імпорт інформації в Google Analytics.
 • Що собою являють регулярні пропозиції.
 • Введення в групи контенту.
 • Ремаркетинг – це.
 • Характеристика експериментів.
 • Огляд IP Google Analytics.
 • Як відбувається когортний аналіз.
 • Суть бенчмаркінгу.
 • Практика.

Розділ 2. Огляд Google Tag Manager.

 • Введення в Google Tag Manager.
 • Практика.

Розділ 3. Знайомство з мультиканальними послідовностями.

 • Що собою являють мультиканальні послідовності.
 • Введення в зразки атрибуції.
 • Практика.

Розділ 4. Введення в користувальницькі формати, а також змінні.

 • Що собою являють змінні.
 • Характеристика користувальницьких форматів.
 • Практика.

Розділ 5. Суть E-commerce.

 • Знайомство з Enchanced E-commerce.
 • Практика.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3300 грн

Індивід.:
3400 грн

Тривалість навчання:

Група:
8 зан х 3 год.

Індивід.:
8 зан х 1,5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Артем - Seo спеціаліст

Артем викладає навчання SEO – спеціалістів. Своїм головним завданням він вважає грамотно та вичерпно розповісти про розкручування сайтів. Викладач застосовує на заняттях найбільш сучасніші та...

Дмитро - Сео спеціаліст

В мережі інтернет є дуже велика кількість сайтів, от тільки далеко не кожен з них виявляється цікавим для відвідувачів і, як результат, далеко не всі інтернет – проекти є прибутковими. Наш викладач...

Степан - seo спеціаліст

Степан – сео – спеціаліст, інтернет – маркетолог. Його робота пов’язана з оптимізацією сайтів під вимоги пошукових машин, їхнє виведення на провідні позиції пошукової видачі. Кожна компанія, від...

Вадим - СЕО Спеціаліст

Вадим – викладач Учбового Центру, це молодий та перспективний спеціаліст, котрий не тільки навчає слухачів, але й приймає активну участь в житті простору, покращенні його роботи. Курси, котрі він...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр