Школа програмування курси в Києві

Школа програмування курси в Києві.

Школа програмування – пропонує Вам пройти навчання, метою котрого є підвищення рівня професіоналізму, майстерності розробників. У нас клієнти опановують створення зручних програмних інструментів, за допомогою котрих можна буде вирішувати повсякденні задачі. Ми пропонуємо навчання програмістів на всіх рівнях, від основ вивчення цієї спеціальності до більш складнішої командної роботи над проектами. Одна з – поміж гострих проблем в сучасному навчанні – це відсутність контролю. Більшість учнів різноманітних учбових закладів приходить на навчання, аби просто, банально, послухати лекції. В нашому ж Учбовому Центрі такого категорично не передбачено, адже ми постійно перевіряємо якість знань своїх слухачів, надаємо практичні завдання, контрольні роботи.

Просуватися за програмою далі зможе тільки той, хто успішно опанував всі попередні розділи, правильно виконав практичні завдання. Викладачі, з котрими ми ведемо співпрацю, зацікавлені в якісних знаннях студентів, адже випускники – це обличчя учбового закладу, їхня майстерність на справі показує ефективність наших методик навчання. Детальніше в нашій навчальній програмі курсу - посилання .

Учбовий Центр завжди дотримується послідовності подання знання, адже всім відомо, що перед початком ремонту слід навчитися тримати інструменти в руках, а не навпаки! Для правильного сприйняття інформації необхідні певні знання, тому наші пропоновані методики продумані, теми в них вибудовані від простого до складного. Саме так, є всі можливості для того, аби опанувати весь матеріал легко та глибоко.

Школа програмування (курси) - проводять добросовісні, практикуючі викладачі. Вони дійсно люблять свою роботу, ніколи не допускають прогалин в знаннях клієнтів, їх ведення занять спрямовано на результат, а не на сухе вичитування необхідного обсягу знань.

Причина такого підходу проста: якщо допустити прогалину в знаннях, піти далі, то в майбутньому наслідки можуть бути досить серйозними і, якщо таким чином один раз, другий раз закрити очі на нестачу знань в тій чи іншій справі, то потім це переростає у величезну яму, котру необхідно буде терміново заповнювати, витрачаючи на це свої фізичні та грошові ресурси.

Курси програмування

Навчання в нашому Учбовому Центрі доступне всім без винятків. У нас може навчатися кожен охочий незалежно від рівня підготовки та фінансових можливостей. Заняття проходять комфортно, етап за етапом опановуються розділи, при цьому, кожне заняття надає задоволення, бо викладачі, з котрими ми співпрацюємо, спілкуються зі своїми підопічними на рівних. Важливо тільки одне – наявність щирого бажання опанувати професію, все інше ми дамо Вам обов’язково!

Наша команда постійно удосконалює програму навчання, адже галузь IT дуже швидко розвивається. З нами Ви постійно будете в курсі останніх тенденцій світу програмування. Учбовий Центр – це початок Вашої кар’єрної драбини та особистісного розвитку!

Ще статті за темою: Курси програмування з нуля.

Школа програмування - курси: Дадуть.

Школа програмування курси в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3850 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Евгеній - Програміст

Євгеній має досвід ведення проектів, в котрих застосовувалися різноманітні сучасні методології. Він володіє RUP, SCRUM, Java, технології та мови J2EE, C#, .NET, C++, HTML. Аби ефективно вирішувати...

Віталій - Програміст

У своїй роботі Віталій незмінно дотримується ключових принципів: це акцент на практику. Він застосовує всі основні форми подачі та подальшого закріплення матеріалу: лекції (мінімум), відповіді на...

Андрій - Програміст

Андрій має досвід ефективного навчання розробників ПЗ. Він також має досвід створення високонавантажених систем, заснованих на застосуванні рішень, що успішно себе зарекомендували. Він широко...

Олексій - Программіст

Олексій є експертом з програмної архітектури. Має досвід роботи в галузі IT, ведення проектів розробки інформаційних систем. За час своєї професійної діяльності виконував наступні функції: - брав...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр