Учбовий курс windows 7 в Києві.

Учбовий курс windows 7 в Києві.
Учбовий курс Windows 7, пропонований нашим Учбовим Центром, орієнтований як на початківців, так і на просунутих користувачів, розробників, а також інженерів. Заняття у нас ведуть практикуючі спеціалісти, з багаторічним досвідом роботи в даній галузі. Під час навчання Ви зможете не просто опанувати теорію, вивчити терміни, але й міцно закріпити всі нові знання на практиці. Пам’ятайте, що викладачі в кінці кожного заняття будуть давати Вам завдання, котрі слід буде виконувати та демонструвати на початку кожного наступного.

Заняття в нашому центрі проходять в комфортних аудиторіях, де клієнти завжди зможуть вивчити матеріал за невимушеної, дружньої обстановки. Також для зручності відвідувачів у нашому Центрі проводяться вебінари, що дозволяють всім охочим побачити, почути та взяти участь у живому діалозі з талановитим майстром, а також з іншими слухачами. Ви отримаєте всі знання в повному обсязі. Ми забезпечуємо своїх учнів хорошим технічним обладнанням.

Курс Windows 7

Учбовий курс windows 7 в Центрі допоможе Вам підвищити свою кваліфікацію, стати незамінним на роботі, привабливим та бажаним для роботодавців. Крім того, після навчання у нас Ви отримаєте сертифікат, що підтверджує успішне проходження курсу. Наша команда пропонує своїм учням індивідуально підібрати графік навчання. Вони самі можуть обирати, коли їм буде зручно відвідувати заняття. А ті, у свою чергу, приходять зранку, вдень, ввечері; в робочі та вихідні дні, індивідуально чи в групах.

Детальний опис учбової програми курсу, ціни та іншу інформацію можна знайти на сайті Учбово – освітнього центру. Для запису на курси слід просто заповнити невелику анкету, наш співробітник зв’яжеться з Вами для уточнення деталей
.

За даним посланням Ви зможете ознайомитися з програмою курсу: Windows 7

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2700 грн.

Індивід.:
2850 грн.

Тривалість навчання:

Група:
8 зан по 3 год.

Індивід.:
8 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр