Навчання програмуванню в Києві

Навчання програмуванню в Києві.


Маючи достатні знання
у галузі програмування, розкручування та просунення, будь – яка людина зможе створити якісний та популярний сайт. На ринку праці є дуже багато талановитих маркетологів, що вміють продавати їх та тих, що знають всі тонкості цієї майстерності. Є також більш підхожі для даної галузі спеціалісти – інтернет – маркетологи. Ці люди знають особливості маркетингу саме у Всесвітній мережі. От лиш майстрів більш ширшого профілю, що знають всі нюанси цієї справи та, при цьому, що вміють грамотно створити сайт, надзвичайно мало, але саме таким вимогам відповідають випускники, що закінчили навчання програмуванню в нашому Центрі.

Один такий професіонал з легкістю замінить всіх працівників, а саме: програміста, дизайнера та інших. Отже, тепер для створення успішних та просувних проектів не треба команда спеціалістів, необхідні тільки їхні знання. То чому б не сконцентрувати їх в одній людині?

В даному питанні важливу роль відіграє бажання працювати та заробляти, адже Інтернет кожного дня стає все більш популярнішим джерелом прибутку. Він задав корективи в масу бізнесу, тепер фірми і компанії вважають необхідним володіти сайтом у Всесвітній мережі і це не дивно, адже через сайт вони отримають левову частку клієнтів та відповідно, замовлень. Детальніше про те, як правильно створювати сайт, можна ознайомитися в нашій програмі курсу - посилання тут.

Інтернет – магазини тепер переважають над звичайними, особливо це стосується продажу техніки та меблів. Зараз в мережі можна знати, придбати, замовити  практично все. Люди із комфортом здійснюють банківські операції, замовляють білети та багато іншого. Саме за цієї причини дана галузь перспективна та вона постійно вимагає нових спеціалістів, свіжих ідей. Створення якісного сайту, розкручування, вміння утримати позицію в топі – це ціле мистецтво.

Тут повинна бути чітка стратегія, а всі прийоми продумані та відпрацьовані.  В ньому повинні бути грамотно прописані коди; зовнішній вигляд, що запам’ятовується, зручна навігація; дуже важливий правильний дизайн, максимально простий та зрозумілий. 

Програмування

Просунення повинно охоплювати  всі аспекти: пошукові системи, соціальні мережі, реклама поза інтернетом - всі ці компоненти повинні бути чітко дозовані та продумані. В даній справі є багато секретів, опанувати котрі самостійно неможливо, адже про них не пишуть в посібниках та книгах. Навчання програмуванню в Учбовому Центрі дозволяє навчатися як абсолютним новачкам, так і людям, що знають галузь, котрі вже мають свої web – проекти та займаються їхнім розвитком.

Обирайте наш учбовий Центр! На його території викладають тільки спеціалісти, котрі мають достойний досвід роботи, як з людьми, так і в даній галузі. Відвідувати курси можна в будь – який час, бо загального графіка ми спеціально не складаємо. Ціни, котрі в нас є, ніякою мірою не змусять Вас зашарітися. Заняття проводяться в затишних приміщеннях, спеціально обладнаних для проведення подібних занять. Навчання проходить у формі діалогу між підопічним та його наставником, тому нудьгувати чи позіхати у нас Вам точно не доведеться!

Починайте кар’єру програміста з командою викладачів Учбового Центру!

 

Ще статті за курсом: Навчальні курси програмування.

Навчальння програмуванню - Дає:

Навчання програмуванню в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3850 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Евгений - Программист

Евгений имеет опыт ведения проектов, в которых применялись различные современные методологии. Он владеет RUP, SCRUM, Java, технологиями и языками J2EE, C#, .NET, C++, HTML. Чтобы эффективно решать...

Виталий - Программист

В своей работе Виталий неизменно придерживается ключевого принципа: это акцент на практику. Он применяет все основные формы подачи дальнейшего закрепления материала: Лекции (минимум), ответы на...

Андрей - Программист

Андрей имеет опыт эффективного обучения разработчиков ПО. Он так же имеет опыт создания высоконагруженных систем, основанных на применении успешно зарекомендовавших себя решений. Он широко...

Алексей - Программист

Алексей является экспертом по программной архитектуре. Имеет опыт работы в области IT, ведения проектов разработки информационных систем. За время своей профессиональной деятельности выполнял...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр