Навчання веб дизайну для початківців.

Навчання веб дизайну для початківців в Києві.


Кількість сайтів в Інтернеті невпинно зростає, відповідно, зростає і попит на майстрів у галузі web – дизайну. Це цілком нормально, адже сучасні користувачі вже звикли шукати інформацію, вибирати необхідні товари та послуги, і навіть здійснювати покупки через мережу. Тепер кожна компанія потребує створення власного інтернет – ресурсу. Хороший спеціаліст з web – дизайну може влаштуватися на роботу у численні рекламні агентства, форми зі створення та просунення сайтів, IT – відділи великих компаній чи почати заробляти на самостійному створенні сайтів чи фрілансі.

Наше навчання веб – дизайну для початківців дає всі необхідні знання, озброївшись котрими кожен охочий зможе почати створювати базові сайти. Учбовий Центр познайомить Вас із HTML та CSS. Мова HTML – стандартна мова, що застосовується для розмітки документів в Інтернет, за її допомогою задається правильна структура ресурсу, вона незмінна, але при цьому досить проста у застосуванні. Для відповідного оформлення сторінок, надання їм необхідного виду застосовуються CSS або каскадні таблиці стилів. Також, наші учні опанують блокове верстання, роботу з формами, зображеннями.

Навчання веб – дизайну для початківців в Учбовому Центрі допоможе нашим клієнтам опанувати основи мови JavaScript, що застосовується для створення інтерактивних сторінок та сайтів. Вони зможуть створювати прості сценарії для сайтів. Ми навчимо їх обирати домен та хостинг, прийомам підтримки та розкручування сайту в мережі Інтернет після розміщення. Більш детальніше в нашій програмі курсу - ось тут.

Курси веб - дизайну

Під час навчання буде проведено багато практичних завдань. Ви зможете створити свій базовий працюючий сайт. Заняття нададуть практикуючим спеціалістам можливість оновити свої знання, систематизувати їх та доповнити новою інформацією. Новачки ж, винесуть для себе масу корисного, окрім знань можна отримати початковий досвід роботи, що дозволяє легко почати заробляти та робити набагато менше колишніх помилок.

Також, наш Учбовий Центр пропонує навчання за спрямуванням web – програмування, PHP, розкручування сайтів, SEO та Joomla для тих, хто серйозно хоче поглибити свої знання, розширити галузь діяльності та збільшити затребуваність на трудовому ринку.

Ми за маємося зі своїми учнями сім днів на тиждень. Проходити програму можна сам на сам зі своїм наставником чи у компанії ще дух учнів, тим самим, здобуваючи нові знайомства. Навчання відбувається в аудиторіях, що повністю підготовлені до навчання. Окрім практичних робіт на вас очікують завдання для домашнього виконання. Ці завдання обов’язкові, бо вони будуть перевірені викладачем. Після закінчення всі слухачі складуть спеціальний тест на встановлення своїх знань та після його успішної здачі отримають спеціальний сертифікат. Наш колектив турбується про своїх клієнтів, тому встановлює спеціальні акції на курси. Якщо Ви візьмете в них участь, то зможете зекономити свої фінанси.

Учбовий Центр навчить Вас якісному веб – дизайну!

Ще статті за курсом: Курси веб дизайну з працевлаштуванням.

Навчання веб дизайну для початківців - Дадуть

Навчання веб дизайну для початківців в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Евгеній - Програміст

Євгеній має досвід ведення проектів, в котрих застосовувалися різноманітні сучасні методології. Він володіє RUP, SCRUM, Java, технології та мови J2EE, C#, .NET, C++, HTML. Аби ефективно вирішувати...

Віталій - Програміст

У своїй роботі Віталій незмінно дотримується ключових принципів: це акцент на практику. Він застосовує всі основні форми подачі та подальшого закріплення матеріалу: лекції (мінімум), відповіді на...

Андрій - Програміст

Андрій має досвід ефективного навчання розробників ПЗ. Він також має досвід створення високонавантажених систем, заснованих на застосуванні рішень, що успішно себе зарекомендували. Він широко...

Олексій - Программіст

Олексій є експертом з програмної архітектури. Має досвід роботи в галузі IT, ведення проектів розробки інформаційних систем. За час своєї професійної діяльності виконував наступні функції: - брав...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр