Навчальний курс Windows Server в Києві

Навчальний курс Windows Server в Києві.


Як найчастіше поводить себе
середньостатистичний користувач, коли вперше купує персональний комп’ютер? У більшості випадків все зводиться до пустої експлуатації «нещасної» ОС Windows, поки вона у результаті не перестане нормально завантажуватися. Якщо для домашнього ігрового комп’ютера подібний хід подій може бути допустимим, то на підприємстві, в компанії, що динамічно працює, в котрій кожна хвилина роботи на рахунку, такий підхід є абсолютно неприйнятним. Учбовий курс Windows Server готовий надати Вам чітке розуміння всіх тонкощів та прийомів роботи з цією оперативною системою.

Звичайно, всім відомо, що компанія Microsoft безперервно удосконалює Windows, випускаючи її нові версії. Саме тому початком нашого навчання в Учбовому Центрі слугує огляд сімейства Windows, вивчення особливостей кожної з них. Сам собою комп’ютерне «залізо» - ніщо без встановленої операційної системи. Під час перших занять учні вивчать правила встановлення, налаштування операційної системи Windows Server; дізнаються всі питання та проблеми, що виникають у роботі адміністратора на даному етапі.

Всьому цьому навчає наша програма курсу - Детальніше за посиланням.

З – під системи Windows можна реалізовувати управління сховищем даних на комп’ютері.  Учбовий курс Windows Server дає розуміння своєї аудиторії, грамотного розподілу робочого простору жорсткого диска, дефрагментації, архівування та відновлення інформації у випадку їхньої випадкової втрати.

Windows Server

Адміністратор несе відповідальність за роботу всієї комп’ютерної мережі в межах організації. Аби забезпечити повноцінну взаємодію всіх служб підприємства, йому необхідно вміти грамотно застосовувати Windows Server і наша команда спеціалістів готова всім охочим допомогти навчитися цьому. Велика кількість занять присвячена здобуттю практичних навичок встановлення та подальшої роботи з локальним сервером.

У великої кількості користувачів на комп’ютері встановлений саме Windows, під нього постійно пишуть нові додатки, сучасні програми, корисні доповнення. Пройшовши даний курс навчання, ви отримайте можливість легко працевлаштуватися в будь – яку престижну організацію, адже комп’ютери обов’язково є в кожній з них.

Наш колектив надає у якості викладачів тільки перевірених досвідчених наставників для своїх клієнтів. Вони гоготові займатися зі своїми підопічними сім днів на тиждень. Єдиного графіка для учнів ми не розроблюємо, бо розуміємо, що кожен з них має свій повсякденний режим та окрім наших курсів навчається, працює, приділяє час родині, своєму дозвіллю і для того, аби заняття в Учбовому Центрі не надавали їм незручностей вони самі формують дату та час свого навчання.

Записуйтеся на курси Windows Server!

Ще статті за курсом:  Курси Windows Server для новачків.

Навчальний курс Windows Server

Навчальний курс Windows Server в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3950 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Сергій - сис. адмін

Сергій – викладач з досвідом викладач з великим досвідом викладання. Він є одним із засновників нашої лабораторії, що призначена для підготовки спеціалістів в галузі системного адміністрування. З...

Андрій - Сис. адмін

Андрій – викладач Учбового Центру з системного адміністрування, готує спеціалістів з операційної системи Microsoft Windows. Його випускники здатні вирішувати задачі управління мережею та системою в...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр