Навчальний курс Excel в Києві

Навчальний курс Excel в Києві.

Перша версія Excel побачила світ в 1985 році, а отже вона з’явилася раніше, ніж Google та інші пошукові системи. Тільки подумайте: у світі ще не було пошуковиків, а Excel вже існував! Для комп’ютерної програми це хороший термін. Вона лишається популярною завдяки таким якостям як зручність, універсальність та простота застосування. Редактор пережив багато забутих програм. Беручи до уваги всього лише один факт, можна зацікавитися нею, пізнати, що ж за диво – програма Excel!

Сьогодні неможливо уявити таку професію, котра не потребувала б застосування Excel. Організація, що має хоча б один комп’ютер, обов’язково застосовує Excel. Будь – яка галузь діяльності, пов’язана із веденням обліку, придбанням, продажем, обміном не обійдеться без даної програми. Excel незамінний і це очевидно!

На щастя, команда спеціалістів Учбового Центру взяла до уваги це і пропонує до уваги своїх потенційних клієнтів навчальний курс Excel, котрий допоможе кожному вивчити незамінну програму, підвищити рівень знання ПК та покращити свої шанси під час працевлаштування, розширивши власну галузь професійної придатності.

Пройшовши навчальний курс excel, ви отримаєте знання та навчитеся:

- створювати таблиці, графіки, діаграми;
- формувати комірки та стовпчики;
- створювати, вносити зміни, видаляти та приховувати облікові записи;
- консолідувати дані;
- розподіляти інформацію за листами.

Повна програма курсу - тут.

Це далеко не все, чому можуть навчити Вас досвідчені практики нашої території.

Закінчивши навчальний курс Excel, наші випускники отримають в обов’язковому порядку документ, що затверджує успішне закінчення учбового процесу та те, що вони успішно пройшли заняття та стали сертифікованими спеціалістами, котрі вміють працювати в даній програмі.

Всі спеціалісти нашого Учбового Центру мають великий досвід. Вони готові проводити заняття сім днів на тиждень, починаючи від ранку та, закінчуючи пізно ввечері. Займатися можна у групі чи записатися  на індивідуальні заняття. В Учбовій програмі окрім теорії передбачено ще багато практичних завдань, котрі допоможуть Вам не нудьгувати, відточувати свою майстерність та закріплювати її.  Також, Ваш наставник буде задавати Вам домашні завдання, котрі слід виконувати в обов’язковому порядку. Стосовно будь – якої іншої інформації завжди можна звернутися до наших консультантів, котрі завжди готові вислухати та допомогти вирішити питання. Знаючи Excel на хорошому рівні, Ви зможете скласти достойну конкуренцію потенційним конкурентам та теперішнім співробітникам, тим самим, вийшовши на новий рівень та, маючи все для того, аби отримати підвищення чи отримати посаду в престижній компанії.

Не варто лишати це на завтра, запишіться на курси просто зараз, адже, можливо, багато Ваших колег вже зробили це! 

Ще статті за курсом: Курси Excel для фінансистів.

На наших курсах.

Навчальний курс Excel в Києві. Програма навчання.

 

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2850 грн.

Індивід.:
2900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 год.

Індивід.:
6 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр