Навчальний курс Windows 7 в Києві.

Навчальний курс Windows 7 в Києві.За всіляких сумнівів, Windows є найвідомішою в Україні  та у світі операційною системою. Microsoft Windows – операційні системи, розроблені корпорацією Майкрософт та засновані на графічному інтерфейсі. Сьогодні близько 90% всіх комп’ютерів працюють на операційній системі з цього сімейства. Майже кожна сучасна сім’я має комп’ютер зі встановленою операційною системою. Минає час і вона, звичайно, починає давати свої збої. Багато користувачів не мають поняття, як саме відбувається її встановлення, перевстановлення Windows та компонентів. Обслуговування комп’ютерів – справа не з легких, саме тому Вам краще розібратися як саме відбувається встановлення Windows, завантаження програм, а не покладатися на послуги сторонніх людей.

Після проходження навчання, операції, що пов’язані з налаштування ПК, не будуть викликати у Вас труднощів, а навички обслуговування основних програм закріпляться надовго у пам’яті. Крім того, наші майстри навчать своїх підопічних працювати з софтом для їхнього комп’ютера. Зараз навряд чи вдасться знайти достойну роботу, котра хоч як – небудь не буде пов’язана з комп’ютерами. Протягом вивчення Windows 7 всі слухачі Учбово – освітнього центру навчаться легко та швидко вирішувати багато проблем, що пов’язані зі встановленням, перевстановленням програм та драйверів; ознайомляться із основним ПЗ. Якщо ж бодай один з них не вміє користуватися комп’ютером – не біда: досвідчені практики Центру готові навчити своїх клієнтів всього необхідному.

Вивчення Windows 7

Майже в кожному сучасному офісі є локальна мережа із сервером. Наші викладачі навчать всім схемам налаштування таких серверів та опануванню основ побудови, роботі мереж; ознайомлять з особливостями процесу передачі даних. Під час роботи з комп’ютером важливим аспектом є його захист від проникнення вірусів. Особливо, якщо комп’ютер при цьому підключений до локальної мережі,  Всесвітньої павутини. Навчальний курс Windows 7 допоможе Вам дізнатися основні принципи побудови захисту від вірусів, ознайомлять із найвідомішими антивірусами, навчать працювати з ними та розуміти оптимальні рішення із захисту серверів.

Звичайно, на словах весь цей матеріал сприйняти досить складно, саме за цієї причини в програму даних курсів входять практичні заняття, на котрих спеціалісти Центру зможуть детально все пояснити та показати. Опанувавши основні принципи роботи системи та деякі програми, Ви зможете самостійно вирішувати завдання, опановувати матеріал та розбиратися з новими системами самостійно. Також будьте готові до того, що додому викладач буде задавати Вам окреме завдання, котре необхідно виконувати, бо воно обов’язкове для перевірки.

Якщо Ви опануєте ази, не будете лякатися нових завдань, боятися навчатися на помилках, то найближчим часом зможете без проблем вирішувати абсолютно будь – які питання пов’язані з комп’ютером! Запрошуємо всіх охочих записатися до Учбового Центру!

 

 За даним посиланням Ви зможете ознайомитися з програмою курсу: http://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kursy-pk-dlia-pochatkivtsiv/korystuvach-pk

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2700 грн.

Індивід.:
2850 грн.

Тривалість навчання:

Група:
8 зан по 3 год.

Індивід.:
8 зан по 1.5 год.

Можливий графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Контактні дані:

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua