Навчальні курси програмування

Навчальні курси програмування в Києві.


Учбовий Центр надає навчальні курси програмування, пройшовши котрі Ви опануєте нову професію, підвищите кваліфікацію та станете незамінним конкурентоздатним спеціалістом. На даних курсах слухачі зможуть вивчити JavaScript, PHP та C++. Знання, отримані під час даного курсу, застосовуються для роботи в галузі IT, творчій самореалізації, а також створення власної веб – сторінки. Навчальні курси програмування стають популярнішими кожного дня і це не дивно, адже жодна розробка не може обійтися без подібного спеціаліста.

Пройшовши цю дисципліну, можна стати спеціалістом в галузі IT – технологій та без зайвих труднощів знайти роботу чи вийти на новий рівень професіоналізму на чинному місці праці. Дані навчальні курси програмування призначені для всіх, хто прагне оволодіти мовами програмування, котрими створюються програми прикладного та системного призначення. Заняття підходять як для навчання користувачів – початківців, так і для майстрів, що бажають покращити свою кваліфікацію.

Викладачі, котрі проводять навчання, мають пристойний практичний досвід роботи в даній галузі. Вони допоможуть своїм клієнтам опанувати практичне застосування отриманих знань. Практика – головний елемент, на котрому ставиться акцент під час підготовки спеціалістів. Окрім теорії та практики на Вас очікує блок домашніх завдань, котрі слід виконувати в обов’язковому режимі, бо він буде перевірений Вашим наставником. Детальніше з програмою учбового процесу можна ознайомитися - ось за цим посиланням.

Переваги навчання в Учбовому Центрі

- гнучкий графік занять, котрий містить ранковий, денний та вечірній час;
- доступні ціни. Наше навчання доступне для всіх охочих;
- сучасне обладнання, ПЗ останніх версій;
- можливість проведення занять на вихідних.

Відгуки наших випускників можна прочитати, заглянувши до відповідного розділу сайту і наша дружня команда спеціалістів сподівається на те, що за їх допомоги Ви зможете прийняти остаточне рішення. Аби записатися на заняття, слід всього лише заповнити невелику анкету, котрі також легко знайти. За  виникнення будь – якого ряду інших питань завжди можна зв’язатися з нашими консультантами, котрі дадуть максимум інформації, що є.

Учбовий Центр цінує довіру кожного свого клієнта! Приходьте до нашого Центру і ми надамо Вам багато якісної інформації! 

Ще статті за курсом: Школа програмування – курси.

Навчальні курси програмування - Дають:

Навчальні курси програмування в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3850 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Можливий графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Контактні дані:

Викладачі даного курсу

Віталій - Програміст

У своїй роботі Віталій незмінно дотримується ключових принципів: це акцент на практику. Він застосовує всі основні форми подачі та подальшого закріплення матеріалу: лекції (мінімум), відповіді на...

Андрій - Програміст

Андрій має досвід ефективного навчання розробників ПЗ. Він також має досвід створення високонавантажених систем, заснованих на застосуванні рішень, що успішно себе зарекомендували. Він широко...

Олексій - Программіст

Олексій є експертом з програмної архітектури. Має досвід роботи в галузі IT, ведення проектів розробки інформаційних систем. За час своєї професійної діяльності виконував наступні функції: - брав...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua