Навчальні комп'ютерні курси в Києві.

Навчальні комп'ютерні курси в Києві.


Здатність грамотно, ефективно користуватися комп’ютером сьогодні – першочергова необхідність, адже це пропуск до області цифрових технологій, базова вимога за прийняття на будь – яку посаду. Якщо Ви прагнете підвищити ефективність своєї професійної ефективності вдвічі – поспішайте пройти навчальні комп’ютерні курси в нашому Учбовому Центрі. Це допоможе присвятити свій час роботі з самостійного опанування офісних програм. Навчання повністю розраховано на тих, хто бажає удосконалити знання програми Excel та Word, крім того, воно принесе користь тим, хто поки є новачком у роботі з комп’ютером.


Викладачі нашої території працюють тільки спираючись на якісні методичні матеріали, в учбовий процес одного заняття долучається мінімальна кількість слухачів – до трьох охочих  і це є основою методики навчання у нас. Якщо Ви бажаєте, то можете навчатися індивідуально. Всі заняття будуть відбуватися в дуже теплій, невимушеній атмосфері, в зручний для кожного слухача час. Завжди можна обрати між заняттями у вихідний чи ж будній день; ввечері чи зранку.

Навчальні комп’ютерні курси
ведуть майстри – практикуючі викладачі, що мають великий досвід практичної роботи в даній справі. Після їхнього закінчення всі випускники будуть володіти достатніми знаннями про те, як самостійно редагувати, створювати різноманітні звіти та документи, таблиці, діаграми, зможуть виконати всі необхідні розрахунки. Під час навчання слухачам будуть видаватися методичні матеріали, диски, робочі зошити та все необхідне для повного опанування всіх розділів програми. Також наша команда надає сучасну техніку та комфортні аудиторії для проведення занять.

Мета занять – здобуття слухачами практичних знань та навичок впевненої роботи в офісних програмах. У нас ви навчитеся складати документи, шаблони та таблиці, застосовуючи програми  та інші; будете легко працювати з базами даних, користуватися дисками, планшетами, web – камерою, сканером, перекладачем, антивірусами та архіваторами.

Закінчивши проходження програми, випускники будуть вміти:

- налаштовувати прості параметри персонального комп’ютера;
- створювати та оформлювати тексти, таблиці, сканувати, працювати з базами даних;
- працювати в мережі інтернет;
- взаємодіяти з електронною поштою;
- сканувати, архівувати документи;
- застосовувати голосове та відеоспілкування.

Ще інформація за курсом: Курси для початківців.

Навчальні комп'ютерні курси: Що ми даємо ?

Навчальні комп'ютерні курси в Києві.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2700 грн.

Індивід.:
2850 грн

Тривалість навчання:

Група:
8 зан по 3 год.

Індивід.:
8 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Віталіна - Офісні програми

Віталіна – практикуючий спеціаліст, котрий знаходиться в команді Учбового Центру вже протягом 3 – х років. Найближчим часом вона буде мати другу вищу освіту. Наші клієнти люблять цього викладача за...

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Степан - Пакет Microsoft

Опанувати всі тонкощі роботи в програмах родини Майкрософт допоможе Степан. Він надасть всі необхідні початкові знання, без котрих будь – який користувач комп’ютера просто буде відчувати себе...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр