Початкові курси програмування

Початкові курси програмування в Києві.


Панує думка що без відповідного навчання
не можна розраховувати на хорошу роботу. В нашій країні зберігся застарілий підхід до викладання, наша освіта, як не дивно, спрямована на виховання теоретиків – писарів, через що виникає нестача спеціалістів саме практичного спрямування. От тільки знання лише теорії, навіть найякіснішої, не дає досить багажу для роботи за спеціальністю, в результаті спеціалістам надзвичайно складно влаштуватися на роботу та розпочати побудову кар’єри. Водночас страждають і роботодавці, адже знайти спеціаліста з досвідом досить, таки, складно.

Яким же, таки, слід бути навчанню айті – спеціалістів? Програма зобов’язана бути продуманою, в ній мають бути взяті до уваги побажання та вимоги роботодавців, особливості сучасних технологій та стандартів. Наша учбова програма курсу -Детальніше. Пройшовши початкові курси програмування в Учбовому Центрі, наші слухачі зможуть оволодіти всіма базовими азами мов програмування. Ми надаємо розуміння та навички роботи з такими мовами програмування, як: PHP, C++, HTML та багато інших. Наставники готові взяти під свою опіку новачків, а також професіоналів своєї справи. У нас працюють тільки практикуючі викладачі, котрі мають всі дані для того, аби навчити свою аудиторію якісному програмуванню.

Навчання у нас повністю відповідає всім сучасним вимогам. Тематика кожного заняття складена професійно та продумана до дрібниць. Викладача мають пристойний досвід практичної роботи, вони поділяться знаннями із особистих прикладів, підкажуть починаючим майстрам їхній вірний шлях розвитку.

Ночтакові курси програмування

Ми докладемо всі свої зусилля, аби наші випускники були озброєні знаннями та повністю готові до зустрічі з реальними робочими задачами, Ви отримаєте свій перший досвід. Учбовий Центр розуміє та бере до уваги потреби своїх клієнтів: початкові курси програмування – це ефективне навчання, котре дає все, що необхідно майбутнім професіоналам.

У нас заняття відбуваються в комфортних аудиторіях. Кожен із майстрів має достатню кількість сучасних методичних матеріалів у своєму розпорядженні. Займатися можна в групі до 3 осіб, тим самим, здобуваючи нові знайомства чи індивідуально, лише з викладачем. Після закінчення учбового процесу кожен зі слухачів в обов’язковому порядку складає спеціальне тестування на встановлення його рівня знань. Після того, як воно буде спішно ним здане – видається сертифікат. За його допомоги влаштуватися на роботу буде значно простіше, а отримати підвищення – також. Приходьте! Ми готові навчати сім днів на тиждень, за досить таки, демократичну плату.

Навчатися програмувати не пізно ніколи!

Ще статті за курсом: Навчання програмуванню для школярів.

Початкові курси програмування - Дають:

Початкові курси програмування в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3850 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Евгеній - Програміст

Євгеній має досвід ведення проектів, в котрих застосовувалися різноманітні сучасні методології. Він володіє RUP, SCRUM, Java, технології та мови J2EE, C#, .NET, C++, HTML. Аби ефективно вирішувати...

Віталій - Програміст

У своїй роботі Віталій незмінно дотримується ключових принципів: це акцент на практику. Він застосовує всі основні форми подачі та подальшого закріплення матеріалу: лекції (мінімум), відповіді на...

Андрій - Програміст

Андрій має досвід ефективного навчання розробників ПЗ. Він також має досвід створення високонавантажених систем, заснованих на застосуванні рішень, що успішно себе зарекомендували. Він широко...

Олексій - Программіст

Олексій є експертом з програмної архітектури. Має досвід роботи в галузі IT, ведення проектів розробки інформаційних систем. За час своєї професійної діяльності виконував наступні функції: - брав...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр