Курси просунутий Excel в Києві.

 Курси просунутий Excel в Києві.

Той факт, що сьогодні кожен з нас так чи інакше знайомий з корисною програмою такою, як Microsoft Excel не викликає сумнівів. Вона заслужено користується величезним успіхом та завойовує загальне визнання завдяки своїй зручності та простоті. Редактор дозволяє створювати, редагувати, змінювати фінансові файли, але не всім відомо, що це далеко не межа його можливостей. Ми користуємося лише маленькою частиною справжнього функціонала програми, не розкриваючи всього її потенціалу, адже Microsoft Excel дозволяє проводити такі дії, як: складення таблиць, підрахунок фінансових функцій, побудову діаграм та графіків різноманітної складності, а також багато іншого.

Курси просунутий Excel дозволяють своїй аудиторії опанувати всі методи роботи з електронними таблицями. Дане навчання вміщує в себе блок загальної інформації (знайомство з редактором, його призначення та можливості), основні терміни, відомості про функції елементів керування, об’єктів та команд, що містяться в меню Microsoft Excel. Такі курси передбачають вивчення процедур, що дозволяють вирішувати найчастіші та складні робочі задачі. Детальніше за цим посиланням.

Просунутий курс Excel

На заняттях слухачі Учбово – освітнього центру виконують багато практичних завдань, правильність виконання котрих постійно контролюється досвідченими практикуючими викладачами. Наші викладачі мають великий досвід практичної роботи, вони допоможуть своїм учням порадами, дадуть рекомендації, ознайомлюють з корисними методиками. Весь вивчений матеріал закріплюється під час виконання практичних вправ, таким чином, ми готуємо своїх учнів до початку роботи за спеціальністю. Також, додому кожен з підопічних отримує окреме завдання, котре обов’язкове для виконання. Під час наступного заняття воно буде перевірено викладачем.

Закінчивши курси просунутий Excel, Ви зможете самостійно створювати електронні таблиці та адмініструвати їх. Основою нашої ефективної методики навчання є активне долучення слухачів до учбового процесу. Наші викладачі застосовують під час подачі теми лише якісні методичні матеріали. Заняття завжди будуть відбуватися лише в зручний для Вас час. Можна проходити навчання тільки в компанії свого наставника чи ж у групі до 3 осіб, здобуваючи, при цьому, нові цікаві знайомства. Після закінчення випускники отримають посвідчення встановленого зразка, маючи котрий вони зможуть працевлаштуватися в заклад з подібним нахилом.

Вивчайте Excel в Учбово – освітньому центрі!

Ще інформація за курсом: Курси Excel просунутий рівень.

Курси просунутий Excel - Дадуть:

Курси просунутий Excel в Києві.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
4200 грн.

Індивід.:
4350 грн.

Тривалість навчання:

Група:
8 зан по 3 год.

Індивід.:
8 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр