Курси ПК для пенсіонерів в Києві

Курси ПК для пенсіонерів в Києві.

Сьогодні громадська активність та сучасність людина найчастіше встановлюється рівнем його комп’ютерної грамотності. Звичайно, Комп’ютерні курси, включаючи курси ПК для пенсіонерів, користуються все більшою популярністю серед громадян старшої вікової категорії. Людям, з великим життєвим досвідом, іноді буває досить складно проходити навчання в групах, що складаються з молоді. Коли людині пенсійного віку доводиться навчатися зі школярами та студентами, він часто відчуває дискомфорт чи зовсім припиняє відвідувати заняття. В Учбовому Центрі кожен охочий має можливість навчатися індивідуально чи в групі до 3 осіб свого віку.


Окрім цього, важливо також брати до уваги особливості системи освіти, котра існувала у другій половині XX століття і як висновок: шанований вік невпинно обмежують можливості швидкого опанування складної цифрової техніки. Наша команда бере до уваги всі ці особливості під час складення своєї програми занять.

Курси ПК для пенсіонерів у нашому Учбовому Центрі мають такі відмінності:

- навчання ведеться в більш спокійному темпі;
- пройдений матеріал часто повторюється для кращого закріплення знань;
- групи комплектуються виключно за віковим принципом.

Дотримання цих принципів приносить відмінні результати, бабусі та дідусі в оточенні ровесників набагато легше та швидше починають відчувати себе вільніше, згадують звичні для них радянські традиції роботи в колективі, зовсім не соромляться просити допомоги у складних ситуаціях, із радістю надають допомогу іншим слухачам. Таким чином, курси ПК для пенсіонерів проходять дуже ефективно та цікаво.

Першопочатковим етапом даного навчання є не вивчення основ, а забезпечення швидкого звикання до незнайомої термінології, подолання страху, котрий може бути викликаний незнайомою комп’ютерною технікою. Слухачі вивчають побудову комп’ютера, вчаться вмикати та вимикати цифрову апаратуру, опановують правила безпеки під час роботи з ПК. В нашому Учбовому Центрі ми застосовуємо особливу методику навчання для людей старшого віку, котра дозволяє прискорити процес отримання практичних навичок.

Багатий досвід проведення курсів для пенсіонерів на нашій території дозволяє із впевненістю заявити, що сучасні цифрові технології підкорюються абсолютно всім віковим категоріям. Люди, що вивчили комп’ютер, починають відчувати себе повноцінними членами інформаційної спільноти. Подібні заняття на сьогодні дуже популярні, і, як показує досвід, ще довго не втратять своєї активності.

Всі викладачі нашого Центру мають достойний досвід роботи з ПК та подібною віковою категорією, тому можете не сумніватися в їхній компетентності. Не бійтеся ставити питання чи звертатися до своїх наставників, якщо тема була пояснена Вам не до кінця зрозумілою термінологією: ми працюємо не на час, а на результат, тому допомагати своїм слухачам це наш обов’язок.

Не обмежуйте себе якимись віковими категоріями: наші спеціалісти допоможуть Вам стати просунутими користувачами ПК! До того ж, Ви будете мати в своїх ресурсах стільки інформації, що зможете консультувати своїх дітей та онуків.

Детальна інформація за курсом: Курси ПК для початківців.

На курсах.

 Курси ПК для пенсіонерів в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2700 грн.

Індивід.:
2850 грн.

Тривалість навчання:

Група:
8 зан по 3 год.

Індивід.:
8 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Віталіна - Офісні програми

Віталіна – практикуючий спеціаліст, котрий знаходиться в команді Учбового Центру вже протягом 3 – х років. Найближчим часом вона буде мати другу вищу освіту. Наші клієнти люблять цього викладача за...

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Степан - Пакет Microsoft

Опанувати всі тонкощі роботи в програмах родини Майкрософт допоможе Степан. Він надасть всі необхідні початкові знання, без котрих будь – який користувач комп’ютера просто буде відчувати себе...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр