Курси веб - дизайну для підлітків

Курси веб - дизайну для підлітків в Києві.

Комп’ютери та Інтернет проникли абсолютно до всіх галузей життя, практично кожна фірма, незалежно від розмірів, галузі діяльності, розташування повинна мати представництво у Всесвітній мережі – власний сайт. Все більшою популярністю користуються такі професії, як: веб – дизайнер, спеціаліст із просунення сайтів, верстальник web – сторінок. До того ж, дані спеціальності дозволяють людям працювати яку офісі, так і вдома. Подібну професію може опанувати цілком будь – яка людина.
Курси веб – дизайну для підлітків призначені для тих, хто розпочинає свій шлях у галузі веб – технологій із юного віку. В програмі навчання розглядаються такі теми, як юзабіліті, верстання HTML/CSS, веб - дизайн, просунення сайтів, пошукова оптимізація SEO.

Детальніше в учбовій програмі курсуКурси в Учбовому Центрі – це база для навчання за спеціальностями web – програмування.

Під час навчання слухачі нашого Учбового Центру:

- Навчаться створенню макетів майбутніх сайтів із привабливою, чіткою, легкою для розуміння структурою для відвідувачів (чи юзабіліті);
- зможуть верстати ресурси із застосуванням HTML та CSS, розміщувати на них посилання, форми, графічні елементи (кнопки, банери), таблиці та т.і.;
- дізнаються все про дивове верстання, фіксовані/гумові платформи, кросбраузерність та валідність кодів;
- навчаться правильній реєстрації та просуненню сайтів у Інтернеті (оглядово).

Закінчивши курси веб – дизайну для підлітків, всі випускники обов’язково отримають сертифікат, що підтверджує високий рівень підготовки. Знання, котрі дають заняття в компанії наших досвідчених викладачів, будуть корисні представникам будь – яких професій, з кількості котрих у майбутньому обиратимуть підлітки, якщо ця робота, звичайно, буде пов’язана з мережею Інтернет: HTML–верстальники, WEB – дизайнери, спеціалісти з реклами в Інтернеті та просунення сайтів, контент – менеджери та інші.

Викладач, котрий проводить заняття, має хороший рівень викладання, досвід у веб – програмуванні, багато успішних проектів та є спеціалістом з HTML, СSS, JavaScript, PHP. Займатися можна в будь – який зручний час. Заняття проходять у групах до трьох осіб чи індивідуально. Ми навчаємо сім днів на тиждень. Всі учні займаються побудовою свого графіка власноруч. Викладач та адміністратори території завжди готові прийти йому на допомогу. Ви можете взяти участь в акціях Учбового Центру, завдяки котрим Ви зможете трохи знизити стандартну ціну навчання. 

Тим, що ще в юному віці опанує професію веб – дизайнера буде набагато легше в майбутньому, бо ставати на шлях кар’єрної драбини краще зараз, ніж відкладати цю справу на далеке потім!

Ще статті за курсом: Курси веб дизайну (Базовий курс)

Курси веб дизайну для підлітків - Дадуть:

Курси веб - дизайну для підлітків в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Евгеній - Програміст

Євгеній має досвід ведення проектів, в котрих застосовувалися різноманітні сучасні методології. Він володіє RUP, SCRUM, Java, технології та мови J2EE, C#, .NET, C++, HTML. Аби ефективно вирішувати...

Віталій - Програміст

У своїй роботі Віталій незмінно дотримується ключових принципів: це акцент на практику. Він застосовує всі основні форми подачі та подальшого закріплення матеріалу: лекції (мінімум), відповіді на...

Андрій - Програміст

Андрій має досвід ефективного навчання розробників ПЗ. Він також має досвід створення високонавантажених систем, заснованих на застосуванні рішень, що успішно себе зарекомендували. Він широко...

Олексій - Программіст

Олексій є експертом з програмної архітектури. Має досвід роботи в галузі IT, ведення проектів розробки інформаційних систем. За час своєї професійної діяльності виконував наступні функції: - брав...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр