Курси web програмування для школярів.

Курси web програмування для школярів в Києві.

Мова C++ - це об’єктно – орієнтована мова загального призначення. Вона в одному ряду з об’єктно – орієнтованою парадигмою, також підтримує процедурне, узагальнене програмування та повністю відповідає вимогам стандартів  Американського інституту стандартів ANSI, а також ISO. Така сертифікація гарантує кросплатформну переносність, сумісність мови з більшістю серед програмування. Курси web програмування для школярів в Учбовому Центрі розраховані на тих, хто тільки розпочинає вивчення мов програмування чи ж має знання на початковому рівні. У процесі навчання слухачі будуть знайомитися із загальними поняттями та прийомами успішного програмування.

Наші курси web - програмування для школярів дозволять учням оволодіти основними можливостями мови програмування C++, навчитися управляти даними різноманітних видів, створювати інші типи даних, працювати з пам’яттю, складати умовні вирази, цикли. 

Web програмування для школярів

Слухачі дізнаються все про процедурне програмування, застосування функцій, навчаться застосовувати весь потенціал об’єктно – орієнтованого програмування, реалізовувати механізми ООП – наслідування, поліморфізм та інкапсуляцію. На заняттях з викладачами нашого Учбового Центру будуть вивчені інструменти, необхідні для узагальненого програмування: виключні ситуації, шаблони класів та функцій, бібліотека шаблонів (STL). Вони дадуть своїм підопічним розуміння загальних понять, що необхідні для застосування будь – яких мов програмування: алгоритми, динамічна структура даних, фази збору програм, системи числення, налагодження коду.

Програма курсу крім теорії передбачає рішення практичних задач.  Детальніше за посиланням. Закінчивши курси web – програмування для школярів, слухачі зможуть самостійно проектувати, писати ефективні програми для рішення складних задач, розбиратися в чужому коді, удосконалювати його. Отримані знання можна застосовувати у навчанні, для написання програм для власних потреб, нададуть хорошу базу для подальшого поглибленого вивчення С++ та Visual C++. Це буде перший крок до роботи програмістів в IT - компаніях.

Після того, як заняття закінчаться, всі слухачі пройдуть спеціальну роботу на встановлення рівня знань та після її позитивного здачі отримають документ, що засвідчує те, що кожен з них проходив навчання у нас, досягнув хорошого рівня знань та готовий застосовувати свої вміння на практиці.

Свої послуги Учбовий Центр надає в будь – який зручний час для свого клієнта протягом семи днів на тиждень. Графік кожного наступного заняття обговорюється з наставником, бо ми намагаємося відійти від стандартної системи освіти та зробити її комфортнішою, аби через нас Ви докорінно не змінювали свій звичний ритм життя. Наші ціни сподобаються всім, бо вони у нас розумні та помірні. Освіта має бути доступною, а багато учбових закладів про це забувають!

Наш Учбовий Центр радий вітати Вас!

Курси web програмування для школярів - Дають:

Курси web програмування для школярів в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3850 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Евгеній - Програміст

Євгеній має досвід ведення проектів, в котрих застосовувалися різноманітні сучасні методології. Він володіє RUP, SCRUM, Java, технології та мови J2EE, C#, .NET, C++, HTML. Аби ефективно вирішувати...

Віталій - Програміст

У своїй роботі Віталій незмінно дотримується ключових принципів: це акцент на практику. Він застосовує всі основні форми подачі та подальшого закріплення матеріалу: лекції (мінімум), відповіді на...

Андрій - Програміст

Андрій має досвід ефективного навчання розробників ПЗ. Він також має досвід створення високонавантажених систем, заснованих на застосуванні рішень, що успішно себе зарекомендували. Він широко...

Олексій - Программіст

Олексій є експертом з програмної архітектури. Має досвід роботи в галузі IT, ведення проектів розробки інформаційних систем. За час своєї професійної діяльності виконував наступні функції: - брав...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр