Курси архітектурного проектування

Курси архітектурного проектування в Києві.

Курси архітектурного проектування – це один із компонентів комплексної професійної підготовки спеціалістів з дизайну та проектування. Навчання спрямоване на детальний розгляд ПЗ для розробки архітектурних проектів, креслень. Заняття проводяться за програмою, що розроблена професіоналами. В матеріалах взяті до уваги актуальні питання, котрі часто виникають у вже  працюючих архітекторів та проектувальників. Вивчена інформація цікава тим, що набагато важливіше вміти застосовувати її на практиці, ніж знати суху інструментальну теорію. Команда Учбово – освітнього центру взяла до уваги цю особливість та сконцентрувала свою увагу саме на відпрацюванні варіантів рішення практичних прикладів.

Всіх слухачів робітники Центру забезпечують необхідними методичними матеріалами. Детальніше про учбовий процес можна дізнатися, перейшовши за цим посиланням. Як і будь – яке навчання, Archicad допускає декілька варіантів здобуття знань та вмінь. 

Таке прикладне спрямування, як Archicad досить поширене. Дана дисципліна викладається у всіх спеціалізованих ВНЗ. Комп’ютерні курси завжди платні, саме тому багато людей стають на шлях самоосвіти, застосовуючи для отримання знань форуми, підручники, журнали та інші джерела інформації. Лише мінус такого експериментального підходу складається в тому, що це освіта методом спроб та помилок.

Головна проблема полягає у відсутності послідовності і в результаті людина, наперекір всім старанням отримує обривкові знання, котрі трапляється просто неможливо застосувати на практиці. Курси архітектурного проектування в нашому Учбовому Центрі не просто усунуть такий недолік, а допоможуть систематизувати ті, що вже є та отримати нові навички роботи в цій системі! Ви ще й отримаєте тут сертифікат про закінчення навчання.

Навчання архутектурному проектуванню

Такий варіант, без сумніву, буде набагато ефективнішим у порівнянні із самостійними методами. Ви витратите на опанування програми незрівнянно менше часу. Маючи величезний багаж знань, отриманий на курсах, учням буде набагато легше влаштуватися на роботу, адже завдяки заняттям в Учбовому Центрі можна стати грамотним та затребуваним спеціалістом.

Головний плюс наших занять це опанування програми, шляхом рішення в ній практичних задач. Це дозволяє опанувати матеріал краще, а крім того прищеплює навички практичного застосування ПЗ. Ми готуємо спеціалістів, здатних за короткий термін зрозуміти сутність проблеми та знайти можливі шляхи її рішення.

Наші константи підберуть для Вас найбільш зручний графік занять, спираючись на Ваші побажання, розклад роботи та навчання. Дайте майстрам Учбового Центру можливість зробити з Вас грамотного та незамінного в роботі спеціаліста!

Ще статті за курсом: Курси Archicad для проектування.

Курси архітектурного проектування - Дадуть:

Курси архітектурного проектування в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1,5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Михайло - Інженер

Курси професійного застосування AutoCAD проводить практикуючий інженер – будівельник, спеціаліст з комп’ютерних систем та інструктор Autodesk – Михайло. Його курс призначений для тих, хто вже має...

Артем - Інженер

Артем – практикуючий спеціаліст Учбового Центру, котрий активно проявляє свою творчу особистість, розвинуте мислення та здатність конструювати, а також раціоналізувати всіляке технічне обладнання....

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр