Курси web майстер в Києві

Курси web майстер в Києві.


Курси Web – майстер
в нашому Учбовому Центрі – це навчання, котре проводиться досвідченими викладачами. У творчій атмосфері невимушеного діалогу наші учні будуть навчатися принципам взаємодії Web–сервера та браузера, створенню сайтів (ASP, SSI, PHP), правилам адміністрування, роботі з базами даних. Програма навчання була розроблена таким чином, що будь – який охочий, незалежно від рівня підготовки, зможе після закінчення вивчення без труднощів розроблювати, запускати, адмініструвати Web – сайти будь – якої складності. Програма курсу - детальніше.


Викладачі Учбового Центру дадуть своїм слухачам тільки необхідні знання та вміння, цінні поради та рекомендації, котрі допоможуть їм у майбутньому стати хорошими Web – майстрами.

Сьогодні стрімко зростає кількість людей, що цікавляться не тільки дизайном приміщень, але й неповторним дизайном інтернет – сайтів. Курси Web – майстрів дуже цікаві та актуальні. Для повноцінного опанування всього пропонованого під час курсу, необхідно мати базові навички роботи з персональним комп’ютером, мережею інтернет.

Дане навчання становить собою вивчення комплексу знань, незамінних за створення повноцінного сайту. Під час занять будуть розглядатися технології створення статичних сторінок, вивчатися мова розмітки HTML. Наші спеціалісти навчать своїх підопічних створювати власні сайти, що мають просту правильну структуру та встановлювати зв’язки між ними.

Ви дізнаєтеся, як грамотно оформлювати гіпертекстові документи за допомогою стильових описів, оволодіти ключовими прийомами табличного верстання сторінок. Курси Web – майстер допоможуть навчитися задавати фіксовані області на екрані (фрейми), завантажувати в них гіпертекстові документи.

Під час навчання слухачі на практиці познайомляться з процесом створення та редагування малюнків та мультиплікації, отримають знання основ роботи в JavaScript, Photoshop, програмі візуального редагування DreamWeaver.

Професія: web майстер

Наші курси будуть цікаві не тільки новачкам, але й досвідченим споживачам цієї системи в даній галузі. Ми допоможемо своїм учням систематизувати знання в галузі створення сайтів, що вже є та підвищення ефективності їхньої роботи. Вони вивчать нові - більш актуальніші та ефективні  методи за допомогою того багажу знань, котрий надасть їм наша команда.

Пройшовши навчання за програмою, котру пропонують наші майстри, Ви зможете без зайвих клопотів знайти відмінну роботу зі спеціальністю. Web – майстри необхідні у відділах з розвитку інформаційних технологій, крупним компаніям, рекламним агентствам та дизайн – студіям. Вони обіймають такі посади, як експерт з розробки, підтримки сайтів, web – дизайнер та багато інших.

Наш графік досить простий: працюємо сім днів на тиждень, зранку та до вечора. Єдиного режиму відвідування занять для всіх слухачів у нас нема, бо вони його встановлюють самостійно. Ціни на нашій території завжди адекватні і у якості приємного доповнення до них пропонуються спеціальні приємні пропозиції.

Учбово – освітній центр завжди радий Ва!

 

Ще статті за курсом: Навчання веб дизайну для початківців.

Курси web майстер - Дадуть:

Курси web майстер в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3850 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Евгеній - Програміст

Євгеній має досвід ведення проектів, в котрих застосовувалися різноманітні сучасні методології. Він володіє RUP, SCRUM, Java, технології та мови J2EE, C#, .NET, C++, HTML. Аби ефективно вирішувати...

Віталій - Програміст

У своїй роботі Віталій незмінно дотримується ключових принципів: це акцент на практику. Він застосовує всі основні форми подачі та подальшого закріплення матеріалу: лекції (мінімум), відповіді на...

Андрій - Програміст

Андрій має досвід ефективного навчання розробників ПЗ. Він також має досвід створення високонавантажених систем, заснованих на застосуванні рішень, що успішно себе зарекомендували. Він широко...

Олексій - Программіст

Олексій є експертом з програмної архітектури. Має досвід роботи в галузі IT, ведення проектів розробки інформаційних систем. За час своєї професійної діяльності виконував наступні функції: - брав...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр