Курси Joomla для початківців в Києві

Курси Joomla для початківців в Києві.

Система керування сайтами Joomla використовується безкоштовно, вона розповсюджується по ліцензії GNU. До даної системи легко та швидко пристосовуються різноманітні розширення і це дозволяє створювати в ній сайти, як найпростіші, так і більш складніші. Для Joomla існує понад п’ять тисяч безкоштовних та платних розширень.  Це різноманітні форуми, системи зворотного зв’язку та реєстрації користувачів, мультимовні сайти та інше, що дозволяє надавати сайтам необхідну функціональність. Професійні програмісти розвивають цю програму протягом шести років, шляхом цього система стає більш популярнішою. За її допомогою користувачі швидко вирішують проблеми, що виникли, отримують відповіді на питання.

Для того, аби почати створювати повнофункціональні сайти на цій платформі, досить буде отримати базові знання HTML. Найпростіші сайти можна створювати і зовсім, не маючи знань в даній галузі. Сама Joomla будується за блочно – модульним принципом, таким чином, прибираючи та додаючи блоки та модулі, можна керувати ї зовнішнім виглядом та функціональністю. Це зручно та для кращого сприйняття, і для самостійної модифікації структури сайтів. Застосовуючи багато безкоштовних шаблонів, можна легко модифікувати існуючі сайти та створювати нові унікальні сайти.

Дані курси Joomla для початківців в Учбовому Центрі складені для тих, хто бажає навчатися швидко створювати та адмініструвати власні сайти, портали, інтернет – магазини, при цьому, не даючись в труднощі та тонкості верстання чи веб – програмування. Наш курс дасть Вам весь необхідний багаж знань.

Детальніше про програму курсу.

Закінчивши курси Joomla для початківців, наші учні отримають можливість:

- легко застосовувати знання на практиці, адже у процесі навчання вони будуть тренуватися самостійно створювати сайти;
- працювати впевнено та швидко в цій системі, адже у них вже будуть практичні навички завдяки викладачам.

Програма в нашому Учбовому Центрі сформована таким чином, що вивчення відбувається від простого до складного, з великою кількістю прикладів та практичних задач. Навчання починається зі створення простого сайту, що має найпростішу функціональність та потім закінчується створенням повнофункціональних порталів для новин з продуманою системою реєстрації користувачів, наявністю форуму.

Курси Joomla для початківців дасть всі необхідні знання, котрі допоможуть самостійно створити сайт, налаштувати його відповідно до вимог, що висуваються до нього. Ви чудово будете орієнтуватися в його пристрої, зможете легко допрацювати його в будь – який момент.

Ще статті за курсом: Курси Joomla учбовий курс.

Курси Joomla для початківців - Дадуть:

 Курси Joomla для початківців в Києві.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3850 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Можливий графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Контактні дані:

Викладачі даного курсу

Микола - Створення сайтів

Створити сайт - складно. Ця процедура вимагає проведення багатьох етапів. Одні з них складні, а інші можуть бути трошки простішими, проте без відповідного навчання стати хорошим спеціалістом стати...

Ігор - Програміст

Професійна діяльність Ігоря нерозривно пов’язана з інформаційними технологіями, розробкою програмного забезпечення найрізноманітнішої складності. Ця діяльність розпочалася практично після вступу до...

Дмитро - Веб дизайнер

Сьогодні практично будь – яке підприємство, неважливо, державне чи приватне, має веб – сайт на просторах мережі інтернет. Зазвичай, розробка та оформлення сайтів доручається спеціалізованим IT-...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua