Курси Indesign (Базовий курс) в Києві

Курси Indesign (Базовий курс) в Києві.

Курси indesign (Базовий курс) в Учбовому Центрі призначені для вивчення верстання та спрямовані на здобуття слухачами навичок роботи в цій програмі. Навчання у нас дозволить учням опанувати верстання різнорідних елементів публікацій (фотографій, ілюстрацій, графіків, таблиць, текстів) в цілісний оригінал – пакет. 

Наші досвідчені викладачі ознайомлять Вас із особливостями верстання із застосуванням InDesign у галузі поліграфії. Після проходження курсу випускники будуть мати відмінну базу. Вони зможуть як продовжити навчання у нас для просунутих користувачів, так і самостійно розвивати отримані навички.

У нас на заняттях Ви дізнаєтеся все секрети ефективної роботи з різноманітними видами видань: паперовими та електронними. Курси indesign (базовий курс) можуть проходити верстальники електронних книг, журналів, розробники різноманітних додатків для iPad, iPhone та Android для навчання створення електронних публікацій. Результатом проходження матеріалу буде знання базових прийомів верстання в InDesign, Ви зможете якісно та грамотно верстати різноманітні видання: від листівок, газет та брошур до журналів та книг.

Вивчення Indesign

У процесі навчання викладач розкриє своїм підопічним багато секретів InDesign, навчить застосовувати унікальні методики, поділиться безцінним досвідом, тим самим, допомагаючи уникнути найпоширеніших помилок. Після закінчення курсу випускникам буде виданий сертифікат Учбво – освітнього центру. Програма навчання розрахована на слухачів, що незнайомі з InDesign та не мають досвіду роботи в поліграфії. Програма курсу - Детальніше.

Вимоги до слухачів курсу лощить прості:  Вам слід знати основи комп’ютерної грамотності, мати навички застосування графічних пакетів. Наша дружня команда готова забезпечити своїм клієнтам гнучкий графік, проведення занять на вихідних дружню та комфортну обстановку, хороших спеціалістів, невелику тривалість за часом, перевірений та хороший обсяг матеріалу, адекватні ціни за навчання.

Записуйтеся в Учбовий Центр!

Ще статті за курсом: InDesign офіційний учбовий курс.

Курси InDesign (Базовий курс) - Дає:

Курси Indesign (Базовий курс) в Києві.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2850 грн.

Індивід.:
2900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 год.

Індивід.:
6 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Сергій - Дизайнер

Сергій Данильченко – практикуючий викладач. Завдяки йому, підопічні Учбового Центру зможуть бути впевненими в своїй подальшій роботі з рядом дизайнерських та поліграфічних програм. Цей спеціаліст...

Анна - Дизайнер

Наш викладач Анна, в першу чергу, буде знайомити Вас із загальними поняттями комп’ютерного дизайну. Вона поділиться зі слухачами своїми професійними напрацюваннями. Таке навчання буде ефективним,...

Богдан - Дизайнер

На заняттях, котрі в нашому Центрі проводить Богдан, практикується індивідуальна взаємодія викладача та кожного зі слухачів. Ви отримаєте теоретичні та практичні знання, зможете якісно виконувати...

Дмитро - Веб дизайнер

Сьогодні практично будь – яке підприємство, неважливо, державне чи приватне, має веб – сайт на просторах мережі інтернет. Зазвичай, розробка та оформлення сайтів доручається спеціалізованим IT-...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр