Курси Excel для економістів

Курси Excel для економістів в Києві.

Курси Excel для економістів в Учбовому Центрі призначені для тих, хто бажає навчитися працювати з електронними таблицями; для ділових людей, чия діяльність пов’язана з фінансовим аналізом та управлінням великою кількістю функцій. Навчання допоможе своїм слухачам якісно вивчити функції, інструменти, можливості даного програмного забезпечення. Ніш викладачі розкажуть учням про те, як правильно будувати та змінювати діаграми, складати прості та складні фінансові таблиці, користуватися формулами, функціями у програмі. Вони опанують створення макросів у Excel. Заняття проводять досвідчені працівники нашого Центру, що мають великий педагогічний досвід, необхідні знання, вміння. Вони відмінно орієнтуються у всіх тонкощах програми, всіх сучасних змінах та оновленнях.

Ваші наставники не просто прочитають лекції, а на практиці покажуть приклади оформлення проектів за розрахунком акціонерних прибутків, навчать редагувати, групувати та прив’язувати до листів Excel графічні об’єкти. Виконуючи вправи на заняттях, учні опанують методи зміни структури листа, проектування діаграм Excel.

Навчання буде відбуватися у невеликих групах зранку, вдень та ввечері. Ми також пропонуємо всім охочим пройти заняття за індивідуальною програмою, а також групах вихідного дня. Термін проходження матеріалу короткий: він відніме лише пару тижнів, завдяки нашій авторській програмі курсу - детальніше.

Excel для економістів

Наші курси Excel для економістів призначені як для користувачів – початківців цієї системи, так і для людей, що вже мають досвід роботи з програмою. Аби успішно опанувати весь пропонований матеріал, важливо володіти необхідними базовими знаннями та мати навички роботи з ПК. Кожен заняття на нашій території буде умовно поділене на дві частини – теорію та практику. Після кожної порції теоретичного матеріалу слідує закріпляючий етап, практичні вправи для кращого розуміння та запам’ятовування пройденого. Всі завдання слухачі виконують із застосуванням новітньої інформаціно – вирахувальної техніки. Навчання обійдеться Вам в максимально демократичну ціну, до того ж, до неї додаються спеціальні акції, взявши участь в котрих, Ви зможете трохи зекономити свої фінанси.

Закінчивши курси Excel для економістів, випускники отримають свідоцтво встановленого зразка, котре буде слугувати підтвердження кваліфікації кожного з них. Ви зможете влаштуватися на роботу та обіймати наступні посади: офіс- менеджер, оператор ПК, секретар та багато інших.

Не втрачайте хороший шанс стати краще!

Ще статті за курсом: Курси Excel для професіоналів.

Курси Excel для економістів дадут вам:

Курси Excel для економістів в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2850 грн.

Індивід.:
2900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 часа.

Індивід.:
6 зан по 1.5 часа.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Валентина - Офисные программы.

Еще двадцать или тридцать лет назад никто и представить не мог, до какой степени сильно изменится мир. Без компьютеров сегодня не сможет обойтись человечество, а значит, его пора осваивать!...

Вероника - ПК для начинающих

Курсы использования персонального компьютера для новичков ведет Вероника. Эти занятия помогут любому человеку освоить компьютер. Слушатель любого возраста сможет освоить азы работы с ПК и будет...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр