Курси excel для початківців в Києві

Курси excel для початківців в Києві

Учбовий Центр запрошує всіх охочих відвідати курси Excel для початківців. Вони будуть цікаві тим слухачам, котрі бажають опанувати одну з найпопулярніших програм – MS Excel. Ми живемо в епоху комп’ютерної грамотності. Сьогодні, людина, котра не вміє користуватися електронним помічником, обмежена у можливостях: їй складніше обрати професію, вона практично позбавлена перспектив кар’єрного зростання. Про те, аби працювати на комп’ютері повноцінно, не знаючи, при цьому, додатку програмного пакета Office, не може бути й мови. Наші курси excel для початківців допоможуть Вам розвіяти помилкові думки про те, що в цій програмі можна тільки створювати таблиці та заповнювати їх даними. Завдяки курсам наші клієнти дізнаються все про великі перспективи роботи з Excel, навчаться їх застосовувати в роботі, на виробничому підприємстві, а також для ведення обліку власного бізнесу, в домашній бухгалтерії та багато іншого.

Курси призначені для слухачів, котрі прагнуть опанувати основні методи роботи із застосуванням електронних таблиць. Програма навчання містить в собі оглядну інформацію, вивчення призначень та можливостей програми, термінології, відомості про функції елементів, різноманітних команд, об’єктів Microsoft Excel. Детальніше про все це можна прочитати в нашій авторській, індивідуально складеній програмі курсу - ось посилання на програму. Крім цього, курси містять знайомство з процедурами, що дозволяють вирішувати фінансові задачі, що зустрічаються найчастіше.

Вивчення Excel

Слухачі нашого Учбового Центру під час навчання виконують обширний обсяг практичних завдань. Керують процесом практикуючі викладачі, що мають великий досвід роботи за даною спеціальністю. Вони дають поради, рекомендації та пропонують ряд корисних методик. Таким чином, учні закріплюють отриманий матеріал та готують хорошу базу для самостійної роботи в цьому ресурсі. Навчання проводиться як окремо для кожного учня, так і для цілих груп. Не хвилюйтеся, в наших групах всього по три особи, тому можете сміливо обирати цей варіант! Наш колектив працює на позитивний результат, а не тільки для галочки, тому ми вислухаємо всі Ваші побажання та прохання, а також дамо вичерпні відповіді на ряд запитань.

Ви зможете без труднощів створювати та адмініструвати різноманітні електронні таблиці. Методи навчання на курсах вміщують активне долучення слухачів до учбового процесу, застосування тільки найякісніших та нових методичних матеріалів. Заняття проводяться за невимушеної обстановки в зручний час. Закінчивши навчання з успіхом, Ви отримаєте спеціальний сертифікат.

Обирайте Учбовий Центр: з нами навчатися комфортно та цікаво!

 

Ще інформація за курсом: Курси просунутий Excel

Курси excel для початківців - Дадуть:

Курси excel для початківців в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2850 грн.

Індивід.:
2900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 год.

Індивід.:
6 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр