Курси Excel для бухгалтерів в Києві.

Курси Excel для бухгалтерів в Києві.


Ми пропонуємо Вам проти курси Excel для бухгалтерів, успіх та висока ефективність котрих, базується на побудові довірливих стосунків між практикуючими викладачами та учнями. У нас навчання проводиться у формі дружньої бесіди між наставником та його підопічним. Програма курсу передбачає ознайомлення зі всіма елементами інтерфейсу Excel.

В Учбовому Центрі Ви опануєте застосування головного меню, вивчите функції панелей інструментів, дізнаєтеся про рядок стану, ознайомитеся із введенням складних формул, редагування даних, додавання та видалення комірок, рядків, стовпчиків. 


У нас Ви можете займатися як індивідуально, так і в групі. Групи маленькі – по три людини в кожній. Не турбуйтеся, наставники приділять час кожному зі своїм підопічних, вислухають та дадуть корисні поради, а також вичерпні відповіді на питання, на котрі ті давно не могли відшукати правильні відповіді. Ви можете брати до своїх рук побудову свого графіка, бо у нас кожен учень обирає час та дні свого навчання самостійно. Це може бути будь – який день тижня та практично також будь – який час доби. Давайте виключимо лише ніч та дамо викладачам набратися нових сил, аби знову взятися до навчання!

Курси Excel для бухгалтера мають одну конкретну мету: навчити всіх охочих представників цієї професії ефективній роботі з таблицями, що дозволяє оперативно оброблювати всю необхідну бухгалтерську інформацію, аналізувати її, робити висновок та надавати дані про звіт, що цікавить. Excel – багатофункціональна програма, що застосовується у багатьох галузях діяльності. Її електронні таблиці прості для розуміння та зручні. Вони дозволяють одноразово автоматизувавши систему, шляхом внесення формул, автоматично здійснювати підрахунки, просто вносячи до відповідних комірок необхідні значення.

Excel для бухгалтера

Практичні заняття будуть проводитися для закріплення кожної нової порції теоретичного та практичного матеріалу, при цьому, досвідчені викладачі нашого Учбового Центру застосують тільки сучасні методологічні розробки, утому числі й нашу індивідуально складену програму курсу - Програма за посиланням.

Після того, як пройде вичитування матеріалу, всім учням знадобиться скласти спеціальний тест, після позитивної здачі котрого випускники Учбово – освітнього центру отримають сертифікати встановленої форми. Вони у майбутньому зможуть допомоги їм влаштуватися на посаду адміністратора чи оператора електронних таблиць Excel чи досягти підвищення на посаді.

Опанувавши вирахування в електронних таблицях цієї програми, можна назавжди попрощатися із вирахуваннями на калькуляторі. Учні шкіл та ВНЗ зможуть, застосовуючи її функціонал, вирішувати складні математичні та фінансові задачі.

Пройшовши курси Excel для бухгалтера, Ви значно підвищите свій рівень та добряче підвищите кваліфікацію, до того ж, звільнитеся від обтяжливих бухгалтерських розрахунків. Навчання у нас стрімко виведе Вас на новий рівень знань. Бажаємо успіхів у навчанні!

Ще темы по курсу: Excel базовый курс.

Курси Excel для бухгалтера - Дає:

Курсы Excel для бухгалтера в Киеве.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2850 грн.

Індивід.:
2900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 год.

Індивід.:
6 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр