Інтерактивний курс Windows в Києві

Інтерактивний курс Windows в Києві.

В програмі курсу, що пропонується, міститься огляд нових функцій та можливостей ОС Windows. Вивчення матеріалу починається з початкового етапу роботи, можливостей застосування системи для покращення організованості, підвищення продуктивності праці шляхом удосконаленого користувальницького інтерфейсу, розширених пошукових можливостей, а також таких функцій як бібліотеки, переліку переходів. Слухачі Учбового Центру дізнаються все про оновлення, що допомагають у керуванні пристроями та обладнанням; опанують обслуговування системи та усунення несправностей, пов’язаних із комп’ютерами; дізнаєтеся правила захисту комп’ютера та даних. Наша програма курсу - Детальніше за цим посиланням.

 

Пройшовши інтерактивний курс Windows, наші слухачі навчаться:

- працювати у Windows;
- користуватися удосконаленим інтерфейсом Windows;
- проводити встановлення, налаштування різноманітних пристроїв та правильно їх застосовувати;
- користуватися функціями центру підтримки для цілей обслуговування комп’ютера, усунення несправностей, резервного копіювання;
- правильно застосовувати BitLocker, брандмауер, контроль облікових записів;
- з легкістю застосовувати можливості роботи в мережі, видаленого доступу у Windows.

Для найбільш ефективного вивчення курсу слухачам рекомендується мати навички роботи з ПК на рівні звичайного користувача. Аудиторії, в котрих проводиться навчання, комфортні, відмінно облаштовані. Також пропонуємо Вам відвідати пропоновані нами вебінари, котрі дозволять побачити, почути та взяти участь в реальному діалозі з викладачами та іншими слухачами.

Заняття проводяться за бажанням у групі чи індивідуально. У нас не існує одного єдиного графіка відвідування занять для всіх: він складається в тандемі учня та викладача. Ми готові надавати свої послуги навіть на вихідних днях. Наш Учбовий Центр превалює над іншими курсами подібного профілю своїми адекватними цінами та, відносно, короткими термінами навчання. На якість матеріалу це ніяк не впливає, просто в нашій команді немає дилетантів, котрі дають своїм підопічним масу непотрібної інформації. Ніяких непотрібних відступів: ми цінуємо Ваш час та не хочемо засмічувати голову непотрібними даними, котрі ніяк не знадобляться у майбутньому.

Інтерактивний курс Windows в Учбовому Центрі допоможе своїм слухачам підвищити свою кваліфікацію. Вони стануть значно затребуваними, цінними співробітниками в очах свого керівництва. Після закінчення їхнього вивчення Ви отримаєте сертифікат встановленого зразка, що підтверджує Вашу кваліфікацію спеціаліста з Windows.

А Ви вже записалися до нас на інтерактивні курси Windows?

Ще інформація за курсом: Курси Windows (Базовий курс)

Наші курси дадуть

Інтерактивний курс Windows в Києві

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3950 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Сергій - сис. адмін

Сергій – викладач з досвідом викладач з великим досвідом викладання. Він є одним із засновників нашої лабораторії, що призначена для підготовки спеціалістів в галузі системного адміністрування. З...

Андрій - Сис. адмін

Андрій – викладач Учбового Центру з системного адміністрування, готує спеціалістів з операційної системи Microsoft Windows. Його випускники здатні вирішувати задачі управління мережею та системою в...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр