Базовий курс Excel в Києві.

Базовий курс Excel в Києві.

Офісні програми родини Microsoft Office – найпопулярніший набір електронних інструментів, незамінних під час автоматизації обробки документів різноманітного призначення та рівня складності. Базовий курс Excel призначений для якісного опанування слухачами програми Microsoft Office, котрий сьогодні фактично є стандартом серед інших комп’ютерних програм, що застосовуються для роботи з електронними таблицями та даними.

Програма курсів орієнтована на слухачів, що мають міцні навички роботи з операційною системою Microsoft Windows. На заняттях в Учбово – освітньому центрі будуть вивчатися всі базові основи застосування даної системи, термінологія, налаштування інтерфейсу, правила створення та редагування таблиць. Детальніше можна ознайомитися з програмою курсу - ось тут.

Багато часу буде приділено вивченню можливостей програми у питаннях виконання математичних розрахунків, побудови діаграм та графіків. Базовий курс Excel в нашому Учбовому Центрі дає Вам відмінний старт для побудови блискучої кар’єри. Ви завжди будете затребувані на ринку праці, адже без даної програми зараз не обходиться жодна компанія, незалежно від роду діяльності.

Пройшовши базовий курс excel, наші клієнти навчаться:

- створити таблиці, графіки та діаграми;
- форматувати стовпчики, комірки;
- вводити, змінювати, видаляти та приховувати облікові записи;
- консолідувати дані;
- розподіляти інформацію за зв’язаним листам;
- багатьом іншим операціям, котрі будуть дуже полегшувати роботу з великими обсягами інформації та складними підрахунками.

Ця програма буде незамінною для будь – якої соціально активної людини. В наш час без навичок роботи в даному ресурсі просто не обійтися. Не думайте, що Вам це може ніколи не знадобитися: по – перше, навряд чи, а по – друге, озброєними знаннями слід бути завжди. Закінчивши Базовий курс Excel, та, успішно склавши обов’язкове тестування, що необхідне для об’єктивної оцінки рівня знань кожного учня, відбувається процедура видачі відповідного документа, котрий буде засвідчувати про те, що Ви – сертифікований спеціаліст, вміючий працювати в даній програмі. 

Окрім теорії в програму курсу входить виконання практичних задач та практичних завдань. Всі наші учні навчаються відповідно графіка, котрий вони формують самі. Якщо Ви – людина дуже зайнята, але охоча отримати нові знання сповна, то Вам буде корисно знати, що наші викладачі навчають навіть на вихідних днях і не тільки в денний час, але також і в вечірній. До встановлених цін ми завжди прикріплюємо спеціальні акції. Навчання допустиме не тільки на груповій основі, але й на індивідуальній. 

Не лишайте себе можливості стати освіченіше та краще! До того ж, де б Ви не працювали – володіння роботою в Excel завжди цінується керівництвом. І цілком може привести Вас до підвищення кар’єрною драбиною, тому не втрачайте такої можливості!

Ще статті за курсом: MS Excel 2013 просунутий курс.

На наших курсах.

Базовий курс Excel в Києві.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2850 грн.

Індивід.:
2900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 часа.

Індивід.:
6 зан по 1.5 часа.

Можливий графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Контактні дані:

Викладачі даного курсу

Валентина - Офисные программы.

Еще двадцать или тридцать лет назад никто и представить не мог, до какой степени сильно изменится мир. Без компьютеров сегодня не сможет обойтись человечество, а значит, его пора осваивать!...

Вероника - ПК для начинающих

Курсы использования персонального компьютера для новичков ведет Вероника. Эти занятия помогут любому человеку освоить компьютер. Слушатель любого возраста сможет освоить азы работы с ПК и будет...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua