Курси Windows Server для початківців

Курси Windows Server для початківців в Києві.

Наш Учбовий Центр має багатий досвід навчання слухачів найрізноманітніших вікових категорій та рівнів підготовки. Ми пропонуємо Вам пройти навчання системних адміністраторів, котре дозволить опанувати всі особливості адміністрування ОС Windows Server. Сьогодні світ розвивається стрімко, тому і комп’ютерний осередок безперервно покращується, всебічно розвивається. Грамотне керування внутрішніми інформаційними системами – це запорука ефективної роботи будь – якої компанії. Дані курси Windows Server для новачків дадуть всім охочим можливість оволодіти професією, котра забезпечить не тільки високий рівень заробітку, але й стрімке кар’єрне зростання. Учбовий Центр проводить навчання, котре допоможе зорієнтуватися у всіх процесах адміністрування.

Заняття з нашими спеціалістами будуть корисні для всіх: новачків та досвідчених користувачів, що працюють з даною системою. Останні, завдяки нашим заняттям значно підвищать свою кваліфікацію, отримають актуальну, корисну інформацію. Викладачі дають своїм учням максимум знань, бо ми цінуємо відмінну репутацію Учбового Центру.

Windows Server

Викладацький склад відрізняється хорошим рівнем досвіду. Всі майстри, котрі працюють у нас, мають достойний багаж знань, багатий практичний досвід роботи викладацької діяльності. Пройшовши курси Windows Server для новачків на нашій території, кожен випускник стане хорошим спеціалістом в галузі адміністрування Windows Server. У нас є все для того, аби на хорошому рівні опанувати всю програму тематики за короткий термін, отримавши при цьому, корисні знання для повноцінної діяльності в галузі адміністрування мереж.

Детальніше про програму курсу.

Заняття проходять в сучасних, повністю обладнаних всією необхідною технікою аудиторіях, на нових комп’ютерах. Необхідна методична література з перших занять надається кожному слухачеві. Після закінчення наших курсів Ви зможете з успіхом самостійно впоратися з робочим завданням будь – якого рівня складності.

Крім того, після успішного складення екзаменаційного тесту, кожен випускник отримає на руки документальне підтвердження успішного їхнього проходження – свідоцтво державного зразка, котре забезпечить перевагу під час працевлаштування. Курси допоможуть стати незамінними працівниками, котрі без особливих труднощів знайдуть цікаву роботу з пристойним прибутком.

Дзвоніть, дізнавайтеся, записуйтеся!

Ще інформація за курсом: Курси Windows для початківців.

Курси Windows Server для початківців - Дадуть:

Курси Windows Server для початківців. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3950 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Сергій - сис. адмін

Сергій – викладач з досвідом викладач з великим досвідом викладання. Він є одним із засновників нашої лабораторії, що призначена для підготовки спеціалістів в галузі системного адміністрування. З...

Андрій - Сис. адмін

Андрій – викладач Учбового Центру з системного адміністрування, готує спеціалістів з операційної системи Microsoft Windows. Його випускники здатні вирішувати задачі управління мережею та системою в...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр