Курси Windows Server з нуля.

Курси Windows server з нуля Киев.


Курси Windows server з нуля
готують адміністраторів ОС Windows Server, котрі будуть здатні вирішувати базові питання управління системою та мережами на базі Windows Server. Під час навчання слухачі даного курсу здобудуть знання та навички, котрі допоможуть їм без труднощів вирішувати задачі мережевого та системного адміністрування. Програма пропонованого навчання орієнтована на адміністраторів початкового рівня. У обсяг тематики, що вивчається, входять відомості про організацію мереж, вона допоможе отримати навички із встановлення, налаштування основних мережевих компонентів. Вивчаються мережеві протоколи та служби DNS, DHCP, WINS і RRAS, безпека мережі в цілому.


Програма курсу - детальніше за посиланням.

Навчання в нашому Учбовому Центрі дає знання у галузі планування, розгортання, конфігурації мереж, що базуються на Microsoft Windows. Курси Windows Server з нуля надають базові знання в галузі рішення поставлених робочих задач та проблем адміністрування. Наші практикуючі викладачі допоможуть своїй аудиторії дізнатися особливості керування різними жорсткими носіями інформації в програмній оболонці. Крім того, будуть детально розбиратися питання резервного копіювання, аудиту ресурсів. Ми застосовуємо тільки найсучасніші методичні матеріали. Пройшовши даний курс, випускники зможуть легко вирішувати задачі мережевого адміністрування різноманітної складності.

Windows Server

Курси Windows дадуть знання про відмінності ОС, що вивчається, її перевагах, допоможуть здобути навички роботи та встановлення операційних систем. Після їхнього закінчення Ви будете мати хороші шанси на успішне працевлаштування як у державні, так і в комерційні установи. Не дивлячись на широке розповсюдження систем WINDOWS та LINUX, важливу роль відіграє операційна система UNIX

Для того, аби записатися на дану програму навчання, Вам слід просто звернутися до нашого Учбового Центру для укладення договору чи ж заповнити анкету просто на сайті. Після цих нескладних дій за короткий термін можна перейти до навчання. Вже з першого заняття наші слухачі починають працювати за комп’ютерами, наші учбові програми містять мінімум теорії та максимум практичного навчання. Ми практично зануримо Вас в матеріал, що вивчається, досвідчені викладачі допоможуть Вам оволодіти всіма тонкощами даної професії, навчать налаштовувати, встановлювати ОС, покажуть тонкощі роботи з нею.

Графік, за котрого будуть відбуватися заняття, наші слухачі підлаштовують під себе і обговорюють зі своїм наставником. Так, як в наш час кожен від малого і до великого має свій режим та графік життя, то ми надаємо свої послуги і на вихідних, бо в ці дні рівень зайнятості у більшості клієнтів суттєво знижається і вони можуть виділити час на додаткову освіту. Навчання на нашій території допустимо проводити індивідуально та для груп. Кількість учнів в одній групі рівна трьом людям. Також, наша команда надає для навчання комфортні аудиторії, котрі оснащені всією необхідною технікою. Про інші наші переваги та відповіді на питання, стосовно організації учбового процесу можна дізнатися, безпосередньо, від наших консультантів.

Поспішайте отримати якісні знання! Все у Ваших руках! Все вийде!

Ще інформація за курсом: Навчання Windows Server

Курси Windows Server з нуля - Дадуть:

Курси Windows server з нуля в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3950 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Сергій - сис. адмін

Сергій – викладач з досвідом викладач з великим досвідом викладання. Він є одним із засновників нашої лабораторії, що призначена для підготовки спеціалістів в галузі системного адміністрування. З...

Андрій - Сис. адмін

Андрій – викладач Учбового Центру з системного адміністрування, готує спеціалістів з операційної системи Microsoft Windows. Його випускники здатні вирішувати задачі управління мережею та системою в...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр