Курси Windows (Базовий курс) в Києві.

Курси Windows (Базовий курс) в Києві.


В Учбовому Центрі Ви зможете пройти курси Windows (базовий курс), програма котрого орієнтована на слухачів – початківців. Досвідчені професіонали – практики, котрі проводять дані заняття, мають сертифікати, що підтверджують їхній високий рівень знань. Під час навчання у нас, учні зможуть не тільки відмінно засвоїти теорію, але і міцно закріпити її на практичних прикладах! Наші курси Windows проходять у комфортних аудиторіях, обладнаних за останнім словом техніки. Кожен з учнів отримує для домашнього виконання окреме завдання. Його виконання є обов’язковим для виконання, бо воно перевіряється викладачем.


Заняття принесуть Вам масу задоволення та позитивних вражень, адже навчання буде відбуватися легко та невимушено, в атмосфері діалогу учнів з викладачем. Групи складаються з мінімальної кількості слухачів – всього лише три людини, так ми зможемо навчити Вас максимально якісно та приділити досить часу кожному. Якщо ж Ви захочете займатися індивідуально, то така можливість в нашому Учбовому Центрі також є. 

Вивчення windows

Курси Windows (Базовий курс) підходять людям, котрі тільки розпочинають своє знайомство з даною тематикою. У нас Ви підвищите свою кваліфікацію, систематизуєте знання, отримаєте цінні поради та заведете приємні знайомства. Закінчивши курси, наші підопічні стають більш привабливими та бажаними співробітниками для компаній різних розмірів та спрямувань діяльності. До Вашої уваги також готові запропонувати наші авторську програму курсу - Детальніше за посиланням.

Успішно пройшовши весь запропонований обсяг тем, кожен слухач отримає сертифікат спеціаліста Windows, наявність котрого набагато підвищить його конкурентоспроможність на ринку праці. Приємним доповненням до високої якості навчання стане зручний графік занять, котрий буде складений відповідно до побажань кожного клієнта. Заняття можуть відбуватися зранку, вдень, ввечері, на вихідних та навіть у святкові дні. Ми дорожимо своїми учнями та турбуємося про Ваш комфорт. До цін на навчання ми прикріплюємо окремі акції, в котрих пропонуємо взяти участь та цілком вигідно зекономити. Якщо клієнтам необхідна допомога, то вони можуть звернутися до свого наставника чи ж до адміністраторів, котрі завжди готові надати всю необхідну консультацію.

Вітаємо в нашому Центрі! Ми раді Вам!

Ще статті за курсом: Курси Windows Server з нуля.

Курси Windows (Базовий курс)

Курси Windows (Базовий курс) в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3950 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Сергій - сис. адмін

Сергій – викладач з досвідом викладач з великим досвідом викладання. Він є одним із засновників нашої лабораторії, що призначена для підготовки спеціалістів в галузі системного адміністрування. З...

Андрій - Сис. адмін

Андрій – викладач Учбового Центру з системного адміністрування, готує спеціалістів з операційної системи Microsoft Windows. Його випускники здатні вирішувати задачі управління мережею та системою в...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр