MS Excel 2013 просунутий курс.

MS Excel 2013 просунутий курс в Києві.

Пропонований MS Excel 2013 просунутий курс, призначений для тих слухачів, котрі прагнуть опанувати програму із сучасними базами даних, навчитися виконувати складні розрахунки, застосовуючи електронні таблиці. В програмі курсу передбачена загальна інформація, термінологія, функції керівних елементів, об’єктів, команд меню. Також, до тематики навчання Excel входять процедури, що дозволяють вирішувати запитання, котрі зустрічаються найчастіше. Детальніше можна ознайомитися з програмою курсу ось за цим посиланням. Слухачі занять під час заняття будуть виконувати ряд практичних завдань під уважним керівництвом досвідчених викладачів, котрі мають роки практичної роботи в цій галузі за плечима.

Вони допоможуть порадами, будуть всіляко сприяти найкращому опануванню матеріалу. Кожен з випускників курсу зможе самостійно створювати, адмініструвати таблиці в MS Excel. Ефективні методи навчання на курсах в Учбовому Центрі базуються на активному долученні учнів до діалогу з викладачем та застосуванням якісних методичних та практичних посібників.

Наш MS Excel 2013 продвинутый курс проводится в легкой приятной атмосфере в удобное именно для Вас время. Мы рады видеть своих подопечных с понедельника по воскресенье. Обучают наши специалисты в группе до трёх человек или же индивидуально. Свой вариант проведения занятий каждый клиент выбирает самостоятельно - наш Учебный Центр не ставит никаких стандартных обязательных условий.

Вивчення проснутого курсу ms 2013

Закінчивши даний курс, випускники отримають сертифікати встановленого зразка, після чого можуть переходити до працевлаштування. Документ, котрий кожному своєму підопічному видає наша команда варто підкріпити до інших рекомендацій, що вже є та сміливо подавати для розгляду потенційному керівництву.

Аби записатися на заняття, Вам необхідно тільки підійти до відділення Центру та вкласти договір на навчання. Також кожен охочий може подати заявку онлайн, для цього слід заповнити відповідну анкету на нашому сайті. Наші курси становлять собою спеціалізоване навчання, присвячене поглибленому вивченню найефективніших засобів обробки та аналізу різноманітних корпоративних даних. Завдяки великій кількості практичних вправ, після закінчення курсів Ви будете повністю підготовлені до реальної роботи за спеціальністю.

Труднощі, що виникли у процесі професійної діяльності, не викличуть жодних проблем та непорозумінь, адже до всіх подібних ситуацій команда нашого Учбового Центру підготує Вас завчасно!

Ще статті за курсом: MS Excel 2013 базовий курс.

MS Excel 2013 просунутий курс - Дає:

MS Excel 2013 просунутий курс в Києві.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3850 грн.

Індивід.:
4150 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 год.

Індивід.:
6 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр