MS Excel 2013 базовий курс в Києві.

MS Excel 2013 базовий курс в Києві.

В теперішній час вся основна інформація підприємств вноситься в корпоративні інформаційні системи, там же зберігається та оброблюється. Не дивлячись, на ці нововведення, електронні таблиці Excel зберігають свої позиції і так, як і раніше лишаються найзатребуванішим інструментом роботи з даними будь – яких типів.

Більшою мірою це обумовлено важливістю рішення нестандартних фінансових задач в Microsoft Excel, адже тоді аналізу піддаються дані найбільших обсягів. Коло подібних задач досить обширне: це може бути як фінансовий пошук помилок та встановлення невідповідностей в базі даних, так і побудова складних фінансових, економічних бізнес – моделей важливих процесів.

Проведення аналізу даних корпоративних систем передбачає обробку дуже великих обсягів даних. Звичайно, такий аналіз не можна провести власноруч, для його ефективного виконання треба застосування найпотужніших вирахувальних можливостей Microsoft Excel: макроси, звідні таблиці, пошук рішень, вбудовані та користувальницькі функції.

Ефективні рішення великого обсягу бізнес – задач неминуче вимагає комплексного підходу, застосування всіх інструментів Excel, що вже є зі всіма їхніми можливостями. MS Excel 2013 базовий курс необхідний користувачам, чиєю метою є отримання якісних знань; тим, хто бажає стати кваліфікованим спеціалістом, здатним максимально застосовувати у своїй роботі величезні можливості електронних таблиць MS Excel. У навчанні даної програми Вам допоможе авторська програма курсу - посилання на програму.

Вивчення базового курсу ms excel 2013

MS Excel 2013 базовий курс являє собою навчання, що дозволяє поглиблено вивчити найефективніші, але, в той же час, найскладніші у застосуванні засоби обробки та аналізу даних. Програма учбового процесу будується таким чином, що матеріал подається в логічній послідовності, отже засвоюються міцно та без додаткових труднощів. В нашому Учбовому Центрі учні підкріплюють теоретичні знання виконанням прикладів, вправ, що базуються на реальних практичних задачах.

Викладають у нас тільки досвідчені практики. Єдиного графіка для учнів у нас нема, бо ми беремо до уваги те, що кожен із клієнтів має вій режим планування днів, котрий, часом, складно вписати в якісь рамки. День та час зустрічі зі своїм наставником кожен обирає на свій розсуд. Ми проводимо навчання в групах та індивідуально. Групи в нас формуються не більше, ніж з 3 осіб.

В Учбово – освітньому центрі можна отримати якісні знання за досить короткий відрізок часу! Наші майстри підготують своїх слухачів до реальної роботи! Ви станете цінним працівником для будь – якого підприємства!

Ще корисні статті за курсом: Курсі Excel для початківців

MS Excel 2013 базовий курс - Дає:

MS Excel 2013 базовий курс в Києві.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2850 грн.

Індивід.:
2900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 год.

Індивід.:
6 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр