Indesign офіційний учбовий курс

Курси Indesign (Базовий курс) в Києві.

Коли ми ставимо собі питання про те, яку нову спеціальність опанувати, варто подумати, яка з них буде затребуваною протягом найбільш тривалого часу. На одній із найвищих ступенів споживацького попиту, не дивлячись на стрімкий розвиток інтернету, знаходиться друкована продукція. Люди читають газети по дорозі на роботу, багато купують в супермаркетах журнали, брошури, збірники кросвордів, судоку чи анекдотів, календар городника, цей список можна продовжувати безкінечно. Навіть в електричках серед загальної маси корисних та марних товарів обов’язково є  книги та журнали. Все це вказує на наявність високого попиту на друковану продукцію, отже, професія, що пов’язана з видавничою справою, буде корисна завжди.

Сьогодні найпросунутішою програмою для підготовки таких матеріалів визнано програма Adobe InDesign. В ній можна реалізовувати верстку абсолютно будь – яких видань, чорно – білих чи кольорових, є всі можливості для роботи з різноманітними видами графіки, реалізації форматування та оформлення текстів, імпорту матеріалів із графічних, текстових редакторів.

Якщо Ви серйозно вирішили опанувати роботу з програмою, то настав час записатися на курси indesign в Учбовий Центр. Наше навчання розраховано на людей, що не мають спеціальної підготовки. Проходження матеріалу розпочнеться із самого початку – зі знайомство з документом, способами застосування та встановлення одиниць виміру, збереження модифікованого документа після роботи з ним, виділення та виміру його частин, параметрів перегляду.

Курси Indesign

Далі наші досвідчені наставники навчать своїх підопічних створювати багатосторінкові документи, працювати з ними, з блоками текстів та розділами, перемішувати, виробляти їхню нумерацію. Слідом за цим вони опанують роботу з текстом та графікою, імпорт графіки та її механізм; зможуть отримувати зображення необхідних розмірів, проводити маніпуляції з прозорістю та контурами, шарами. Наш indesign офіційний навчальний курс допоможе учням опанувати функції заливки, роботу з тінями та прозорістю об’єктів, спецефекти, обтікання об’єктів текстом, трансформацію зображень. Про все це - детальніше в програмі курсу.

Здобувши такі навички, Виз зможете застосувати їх під час обробки будь – яких зображень, в будь – яких ситуаціях. Також під час підготовки до видавничої діяльності неможна забувати про вміння працювати з таблицями. Наші досвідчені викладачі навчать створювати їх, вставляти в текст та імпортувати.

На практичних заняттях буде відбуватися робота зі стилями, кольором, зможете довести роботу до досконалості. Ви зможете провести верстку власного макета журналу. Закінчивши indesign cs6 офіційний навчальний курс, всі випускники отримають документ, що є свідоцтвом про отримання високого рівня знань та навичок. 

Ще статті за курсом: Курси Indesign (Програма курсу)

Indesign офіційний учбовий курс.

Курси InDesign в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2850 грн.

Індивід.:
2900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 год.

Індивід.:
6 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Сергій - Дизайнер

Сергій Данильченко – практикуючий викладач. Завдяки йому, підопічні Учбового Центру зможуть бути впевненими в своїй подальшій роботі з рядом дизайнерських та поліграфічних програм. Цей спеціаліст...

Анна - Дизайнер

Наш викладач Анна, в першу чергу, буде знайомити Вас із загальними поняттями комп’ютерного дизайну. Вона поділиться зі слухачами своїми професійними напрацюваннями. Таке навчання буде ефективним,...

Богдан - Дизайнер

На заняттях, котрі в нашому Центрі проводить Богдан, практикується індивідуальна взаємодія викладача та кожного зі слухачів. Ви отримаєте теоретичні та практичні знання, зможете якісно виконувати...

Дмитро - Веб дизайнер

Сьогодні практично будь – яке підприємство, неважливо, державне чи приватне, має веб – сайт на просторах мережі інтернет. Зазвичай, розробка та оформлення сайтів доручається спеціалізованим IT-...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр