Секретар - така багатолика професія

Секретар - така багатолика професія

Пошук секретарів завжди активний. Поки будуються нові підприємства та проводять розширення нинішні, то це буде продовжуватися. Але навіть в такій галузі є спеціалізація, що встановлює головні функції таких працівників. В основному, їхні функції залежать від самої широти підприємства, галузі діяльності всього підприємства та  навіть того сенсу, котрий закладає керівник в поняття «моя права рука». Тому обставини часто складаються так, що в оголошенні Ви читаєте про те, що розшукується секретар, а під цим поняттям може бути закладена посада самого помічника керівника. Коли Ви влаштовуєтесь на роботу, то пам’ятайте, що весь той функціонал, котрий Ви будете виконувати, сформує Ваше керівництво.

Це багатообразна професія. Одну з – поміж максимально затребуваних секретарських посад представляє секретар невеликого підприємства. Така людина обробляє пошту, відбирає необхідну кореспонденцію, проводить телефонні переговори, контролює виконання завдань. Така людина може просто закінчити курси секретарів і цього буде цілком вдосталь.

Ще одна затребувана професія – це офіс – менеджер. Така людина курує роботу диспетчерів, кур’єрів, секретарів та всього колективу. До його обов’язків входить ведення діловодства, обробка кореспонденції. Така посада передбачає собою вищу освіту виконавця чи закінчення секретарських шкіл.

Професія: секретар

Трійку лідерів позицій секретарської справи замикає ресепшн – секретар. Ця людина бере на себе зустріч – проведення гостей, прийом та розподіл вхідних дзвінків. Керівники спеціальної освіти для такої роботи не вимагають.

Далі, на нижчій позиції знаходиться секретар – референт. Він підготовлює проекти рішень та текстів для виступу свого керівництва. Він редагує звіти та ряд іншої документації. Такий працівник наглядає за тим, як відбувається виконання доручень директора колективом підприємства. Для того, аби працювати, слід закінчити секретарську школу чи учбовий центр.

Не дуже часто, але, все - таки, бувають оголошення, в котрих йде мова про вакансію референта. Він оброблює та розподіляє всю кореспонденцію, підготовлює звіти, бере участь у переговорах. Для отримання подібної роботи необхідно мати вищу освіту чи ж закінчити учбовий центр за спрямуванням.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр