Професія - web-майстер

Професія - web-майстер

Не кожен користувач розмірковує над тим, що стоїть за «кліком», за допомогою котрого відкриваються сторінки. В принципі, люди і не зобов’язані розмірковувати над цим, адже найосновніше це, аби для виконання цього все було максимально зручно і, як побажання – гарно. Ряд технічних питань бере на себе та людина, котра створює сайти, а саме – веб – майстер.

Якщо говорити прямо, то поняття «веб – майстра» дуже невизначене. А все, тому що, аби побудувати вірно функціонуючий сайт, слід застосувати знання та зусилля «чотирьох умів» і це, як мінімум. Хто вони? Контент – редактор, веб – дизайнер та веб – програміст. І так, як сайт необхідно розкручувати на просторах інтернету, то про менеджера з реклами та маркетингу також не слід забувати.

Діяльність web – майстра

Подібна вузька спеціалізація акина виключно у великих дизайн – студіях. У більшості випадків, роботу цього спеціаліста можна прирівняти з роботою ремонтника. І перший, і другий не займається чимось певним, а виконують великий об’єм за декількох спеціалістів. Якщо Ви бажаєте стати веб – майстром, то Вам необхідно поєднувати в собі художника та математика, як би дивно це не виглядало, на перший погляд. Випрацюйте в собі комунікабельність для того, аби без заминок вести переговори та добре програмувати. Спеціальність, що розглядається, є новою. За неї приймаються програмісти, що володіють базою дизайну чи ж дизайнери, котрі опанували веб – програмування.

На сьогодні веб – майстер зобов’язаний вміти робити наступне:

  • Під час переговорів з клієнтом встановити логіку та архітектуру проекту що планується;
  • знати та добре програмувати за допомогою Java - JavaScript, С - С++ та Perl;
  • проводити верстку сторінок в HTML;
  • розроблювати стиль фірми;
  • працювати з рядом баз даних та графічних пакетів;
  • налагоджувати платформу з метою роботи в різних браузерах;
  • встановлювати та регулювати необхідні поштові сервери та веб – сервери, а також реалізовувати забезпечення захисту для них;
  • займатися рекламними кампаніями у Всесвітній мережі;
  • працювати з центральними банерними мережами.

Перш за все, варто пам’ятати, що послуги дизайнера коштують не так і дешево. Як не крути, а така діяльність має собою на увазі копірайт, а також авторське клеймо. Найбільше стосується того моменту, коли ця людина будує стиль підприємства з самого початку. У такому випадку, весь обсяг поліграфічного та рекламного продукту зав’язується на стиль платформи, що була створена дизайнером. Потім, за вартості ставлять програмінг, а за ним контент – редактор.

Це може бути студія, а можуть і приватні особи, але вони працюють із замовниками, за допомогою двох напрямів. Перша має собою на увазі створення проекту та подальшу передачу її замовнику. А інша – постійний супровід.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua