Мобільне комп’ютерне навчання в Києві.

Мобільне комп’ютерне навчання в Києві.

Наша компанія пропонує Вам звернути увагу на комп’ютерне навчання, котре проводиться на території клієнта. Працюючи з нами, слід буде витратити на опанування навіть найскладнішого курсу не більше трьох тижнів, а за великого бажання – навчання можна провести й за декілька днів. Найголовнішою відмінністю від інших є те, що клієнтові не знадобиться нікуди їхати, аби відвідати заняття:  викладачі Учбово – освітнього центру приїдуть та проведуть заняття в будь – якому зручному місці для свого учня. У такому випадку, Вам буде легше розслабитися, влаштуватися зручніше та вдаватися в тему – атмосфера буде повністю на це налаштовувати.

Таким чином можна добре зекономити час, а головне – нерви. Адже, погодьтеся, процес пересунення по Києву часом дуже негативно впливає на наше самопочуття! 

Навчаючись індивідуально, деяким людям набагато легше опанувати правильне застосування різноманітних ресурсів, за досить маленький термін (приблизно в два – тир рази швидше, ніж за групового навчання). Отже, можна зекономити дорогоцінний час, котрого, як виходить зазвичай, не вистачає ні на що. Якість знань за такого способу освіти буде незрівнянно кращою, адже його програма буде розроблена спеціально для кожного з відвідувачів.

Комп’ютерне навчання Ви зможете розпочати відвідувати вже протягом п’яти днів після укладення договору  та ніщо не зможе цьому завадити. В нашому Центрі існує можливість самостійно складати графік, регулювати інтенсивність навчання, розглядати практичні приклади із реального життя.

МОБІЛЬНЕ КОМП’ЮТЕРНЕ НАВЧАННЯ

Комп’ютерне навчання, що проводиться індивідуально, має всі можливості задовольняти вимоги будь – якої людини, адже наша команда готова запропонувати курси з персональним підбором тематики, котра вміщує в себе розділи, необхідні конкретному учневі. Таким чином, ми навчилися легко задовольняти запити будь – кого, навіть найвередливішого споживача.

Індивідуальне проведення занять має ряд переваг, головним з котрих є абсолютна відповідність запитам замовника, що висуваються. Тут йому не слід буде прослуховувати лекції, що містять марну для нього інформацію, тільки, тому що вона є частиною програми. Він не буде витрачати час на вислуховування запитань до викладача інших членів групи, адже, частіше за все, вони цілком його не будуть хвилювати.

У випадку індивідуального навчання багато переваг, адже вся тематика проведення буде написана саме для Вас, а єдиним, хто буде ставити питання під час заняття, будете Ви самі!

Ще інформація за курсом: Комп’ютерні курси для пенсіонерів.

Комп’ютерне навчання: Що даємо ?

Мобільне комп’ютерне навчання в Києві.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2900 грн

Індивід.:
3000 грн

Тривалість навчання:

Група:
8 зан по 3 год.

Індивід.:
8 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Віталіна - Офісні програми

Віталіна – практикуючий спеціаліст, котрий знаходиться в команді Учбового Центру вже протягом 3 – х років. Найближчим часом вона буде мати другу вищу освіту. Наші клієнти люблять цього викладача за...

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Степан - Пакет Microsoft

Опанувати всі тонкощі роботи в програмах родини Майкрософт допоможе Степан. Він надасть всі необхідні початкові знання, без котрих будь – який користувач комп’ютера просто буде відчувати себе...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр