Менеджер турагентства: портрет идеального кандидата

Менеджер турагентства: портрет идеального кандидата

Якщо Ваша кар’єра розвивається навколо галузі гостинності, то у Вас є всі шанси для того, аби побачити цілий світ та познайомитися з великою кількістю людей. Працівники туристичних агентств не сидять цілими днями в задушливих офісах, а ведуть актине спілкування за своїми клієнтами та намагаються надати їм максимально насичений відпочинок. У якості приємного бонусу вони можуть їздити в різноманітні промотури, вивчаючи готелі та самі курорти. До того ж, середня зарплатня менеджера туристичного агентства дорівнює більше, ніж 1000 доларів. Беріть до уваги те, що у Вас будуть часті відрядження, Ви неодмінно будете підвищувати свою кваліфікацію, і як наслідок – здобудете хороше кар’єрне зростання.


Загалом, секрет успіху не такий і вигадливий:  у Вас має бути достойна освіта, потім – достойний досвід роботи в такій галузі, а також особисті якості. Таким чином, досвід Ви будете накопичувати ще, навчаючись, адже всіляке навчання має собою на увазі практику. А практика ця, до того ж, добре сплачується.

Пам’ятайте, що також Вам необхідно буде багато та добре навчатися! Багатьом працівникам доводиться займатися прибиранням та всілякими брудними справами. В туристичному агентстві, як і в готелі, трапляються «піки», коли доводиться, відверто кажучи, дуже багато та тяжко працювати. Працелюбність – невід’ємна якість, котра у Вас повинна бути присутньою.

Існує велика кількість процедур, таких як прибирання номера готелю, наприклад, котрі потребують в послідовності реалізації. Для того, аби не порушувати її, кожний підрозділ володіє своєю ієрархією. Якщо Ви творча натура та бажаєте робити все тільки на свій розсуд, то в таких суворих межах Вам буде нелегко.

Професія: менеджер туристичного агенства

Посміхайтеся! Всім тим, хто бажає працювати в галузі гостинності, необхідно випрацювати звичку посміхатися. Так – так, саме посміхатися. Якщо Ви постійно чимось незадоволені та уникаєте зайвого спілкування, то працювати просто не зможете. Менеджер туристичного агентства повинен вміти будувати не тільки ділові, але й приятельські стосунки. Вам необхідно завжди бути в піднятому настрої та не затьмарювати всіх навколо.

Далеко не зайвою буде для Вас приємна зовнішність, знання манер та охайність. Через те, що туристи приїжджають із різноманітних куточків світу, то знання декількох мов, також, не стане зайвим для Вас. Де можна вивчити все необхідне? Готельний та туристичний менеджмент ведуть суворо в межах певних програм. Для початку, Ви дізнаєтеся про функціонування туристичного агентства та готелю. Також, учбовий план має собою на увазі розгляд основ маркетингу, інформатехнологій та бухгалтерського обліку.

Організація системи навчання гнучка. Ви можете отримувати необхідні знання поступово, просуваючись своєю кар’єрною драбиною. Але це можна і роботи сміливим натиском для того, аби вже з самих витоків брати курс на позиції, що передбачають менеджерський рівень.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр