Курси по ремонту ПК в Києві..


Курси по ремонту ПК в Києві.

Вам необхідний ремонт чи налаштування комп’ютера та, при цьому, Ви бажаєте зекономити час та свій бюджет? Є вихід: не викликати додому дорогого майстра, а замість цього взяти рішення таких проблем у свої руки. Заняття з ремонту ПК в учбово – освітньому центрі навчать всім необхідним вмінням. Отримані у нас знання знадобляться кожній людині, котра хоч час від часу має справу з ПК. Вміння самостійно налаштовувати, ремонтувати, обслуговувати комп’ютери високо цінуються в сучасному світі і неважливо, чи  збирається людина працювати в даній галузі чи просто вирішила застосовувати досить корисні навички вдома. Курси ПК будуть першим ґрунтовним кроком в опануванні професії спеціаліста з технічної підтримки чи системного адміністрування комп’ютерної техніки.

Багато компаній в теперішній час активно впроваджують програму Helpdesk (Service Desk). Це служба, необхідна для організації технічної підтримки користувачів, що потребують рішення проблем з комп’ютерними програмами та апаратним забезпеченням. Спеціалісти з HelpDesk зобов’язані володіти навичками ефективного налаштування, ремонту ПК, захисту даних, їхнього відновлення, діагностики проблем та ремонту жорстких дисків. Якщо Ви прагнете стати незамінним спеціалістом, пройти повну програму ремонту ПК – саме те, що треба! Тут, в Центрі, викладачі навчать свої учнів проводити ремонт та діагностику жорстких дисків, модернізувати комп’ютери новими елементами, швидко та точно встановлювати причини несправностей та усувати їх.

РЕМОНТ ПК

Ми довіряємо проводити навчання своїх підопічних тільки досвідченим практикам, котрі, дійсно, знають свою справу та можуть розповісти про неї не тільки, виходячи з програми курсу, а спираючись на особистий багаж пережитого. Заняття проводяться у формі активного діалогу обох сторін. Ми намагатимемося знайти підхід до кожного, зробити так, аби жоден з наших учнів не лишав учбову аудиторію  з купою запитань та незрозумілого в голові. Ви можете обирати між індивідуальними та груповими курсами. Якщо Вас беруть сумніви з приводу групового варіанта, то можете не переживати – у нас групи маленькі, всього по три в кожній. До того ж, викладачі спрямовані приділити час для кожного з присутніх. Свій графік Ви плануєте самі – викладачі завжди допоможуть Вам. У нас заняття проводяться в будь – який день, не виключаючи суботу та неділю. Ви можете навчатися як у першій половині дня, так і в другій. Все залежить від Вашого побажання.

Учбовий Центр пропонує повний спектр навчальних курсів з роботи, налаштування та ремонту ПК. Після закінчення занять Ви отримаєте сертифікат нашого Центру, котрий суттєво підвищить шанси на вдале працевлаштування. Навчання з командою Центру – це унікальний шанс опанувати нову цікаву професію, підвищити свою цінність на ринку праці!

За даним посиланням Ви зможете ознайомитися з програмою курсу: Ремонт ПК

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3250 грн.

Індивід.:
3300 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 год.

Індивід.:
6 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Сергій - сис. адмін

Сергій – викладач з досвідом викладач з великим досвідом викладання. Він є одним із засновників нашої лабораторії, що призначена для підготовки спеціалістів в галузі системного адміністрування. З...

Андрій - Сис. адмін

Андрій – викладач Учбового Центру з системного адміністрування, готує спеціалістів з операційної системи Microsoft Windows. Його випускники здатні вирішувати задачі управління мережею та системою в...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр