Курси web розробки в Києві.

Курси web розробки в Києві.

Якщо Ви вже знайомі з Веб – дизайном та бажаєте навчитися програмуванню, а також написанню скриптів для створюваних сайтів, то курси web – розробки в нашому Учбовому Центрі будуть дуже доречні. Для тих, хто вже опанував які – небудь мови програмування, наше навчання також буде цікавим. Курси зі створення сайтів передбачають поглиблене вивчення мов програмування, делікатностей взаємодії сервера та клієнта, установок та налаштувань сервера Apache, баз даних MySQL. PHP та MySQL – зручні та найпопулярніші технології, що застосовуються для конструювання динамічних сайтів. JavaScript необхідний для забезпечення зв’язку з користувачем, дозволяє створювати інтерфейс, що змінюється, оброблювати дані, не звертаючись до сервера. Ці технології повинен знати абсолютно будь – який розробник сайтів.

Пройшовши всю пропоновану програму на нашій території, Ви отримаєте базові знання, дізнаєтеся, як об’єднати PHP, MySQL, JavaScript в одне ціле у процесі проектування сайтів. Також зможете опанувати основи MySQL, PHP, будете створювати веб – сторінки на основі цих технологій. Наші практикуючі викладачі навчать своїх підопічних писати сценарії для створення динамічних сторінок сайтів, спираючись на заданий шаблон; розглянуть синтаксис  JavaScript, об’єктну модель документів. Всі ті знання, отримані в нашому Центрі дозволять учням перетворити сайт в справжню динамічний інформаційний осередок. Детальніше в нашій програмі курсу.

WEB РОЗРОБКА

На всіх заняттях будуть надані приклади, що допомагають закріпити вивчений матеріал, практично випробувати всі отримані знання. Навчання дозволить згодом проводити самостійне обслуговування, супроводження web – сайтів, працювати з базами даних, проводити дослідження та професійне програмування різноманітних сайтів. Курси в Учбово – освітньому центрі – це завжди активне долучення слухачів у процес навчання, застосування сучасних методичних матеріалів. Заняття проводяться досвідченими практиками, що мають багатий досвід.

Під час курсу учні зможуть пройти наступні практичні заняття:

- лічильник відвідувань;
- реєстрацію на сайті, вхід, адмінпанель;
- генерацію динамічних сторінок за шаблоном CSS;
- форми навантаження файлів, фотогалереї з PHP та JavaScript;
- коментарі;
- імнтернет – магазин, вибірки товарів, кошик та оформлення замовлень;
- перевірку даних, ведення в форму. Захист від ботів.

Ще статті за курсом: Курси програмування з працевлаштуванням.

Курси WEB розробки - Дадуть:

Курси web розробки в Києві.

 

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3850 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 занятий по 3 ч.

Індивід.:
10 занятий по 1.5 ч.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Евгеній - Програміст

Євгеній має досвід ведення проектів, в котрих застосовувалися різноманітні сучасні методології. Він володіє RUP, SCRUM, Java, технології та мови J2EE, C#, .NET, C++, HTML. Аби ефективно вирішувати...

Віталій - Програміст

У своїй роботі Віталій незмінно дотримується ключових принципів: це акцент на практику. Він застосовує всі основні форми подачі та подальшого закріплення матеріалу: лекції (мінімум), відповіді на...

Андрій - Програміст

Андрій має досвід ефективного навчання розробників ПЗ. Він також має досвід створення високонавантажених систем, заснованих на застосуванні рішень, що успішно себе зарекомендували. Він широко...

Олексій - Программіст

Олексій є експертом з програмної архітектури. Має досвід роботи в галузі IT, ведення проектів розробки інформаційних систем. За час своєї професійної діяльності виконував наступні функції: - брав...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр